Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie trwania mojej osobistej i prywatnej "kariery" w BF2 testowałem zarówno Skype jak i TSa. Osobiście doszedłem do wniosku, że TS nie sprawdza się w sytuacji kiedy musisz mówić coś wręcz natychmiastowo. Wszelakie Push to Talk odpada. Jak robię mega piruety w domku w otoczeniu trzech wrogów, to ani myślę wciskać dodatkowy klawisz w celu powiedzenia Wam "(pipi)AAAAAA, na piętrze trzech assa!". Powiadomienie Was po moim zgonie, na spokojnie prawdopodobnie będzie prowadziło, że wejdziecie ślepo za mną prosto w ogień krzyżowy co da wrogom te 4 kille w przeciągu chwili.

TS miał chyba też aktywację głosem, ale w moim przypadku (jak i kumpli) się to niespecjalnie sprawdzało w trakcie gry w BFa.

 

Skype natomiast dzięki temu, że słyszysz swych rozmówców non stop, nie wymusza na Tobie ani bindowania kolejnego klawisza, ani mówienia z odpowiednią głośnością. Ahhh te ciche, mówione niemal szeptem "(pipi)" gdy coś nie wychodzi. Pamiętam kupę śmiesznych akcji gdy ktoś z nas się zaczynał irytować. Oj mam co wspominać ;)

 

 

 

Tak więc moim osobistym i skromnym zdaniem:

TS - idealny do wszelakich MMO, jak np WoW. Doskonały na raida jak masz na kanale 25 osób. Dobry do zachowania jakiegoś porządku i "czystości" konwersacji.

Skype - dobry do gier w których musisz mieć natychmiastową "łączność" z kumplami. Wszelakie FPSy multi np. Dobre do niewielkich konwersacji (2-4) gdzie nikt nie będzie się przekrzykiwał.

 

Tak więc, oba dobre ale zależy w jakim celu ;)

 

 

 

 

@ako: nie nie kupiłem. Byłem zbyt leniwy i mi sie nie chciało xD Jakoś na początku tyga się bryknę. Znalazłem sobie jeden fajny Logitecha i szukam gdzie najtaniej go dorwę ;)

@Stona: jakie porównanie xD

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Kazuun, z mojej BFdwójkowej klanowej kariery nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek używali śmiesznego skajpa do komunikacji w trakcie gry. To tak jakby .. no nie wiem, słuchać dżastina bibera podczas seksu. Nikt Ci tego nie zabroni, może nawet być zabawnie ale (pipi), no tak się po prostu nie robi :potter:

 

Ogólnie rozpierdala mnie używanie skajpa w grach.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem jak na TS, ale na mumble jest coś takiego jak ciągłe nadawanie i nie musisz nic naciskać albo mówić z odpowiednią głosnością a do tego mumble mają najlepszą jakość dźwieku (podobno) i bez żadnych opóznień. ALE KOGOTO.

Odnośnik do komentarza

Ja to niedzielny gracz, ale kiedyś z kumplami po 10 osób na Skajpie siedzieliśmy i jazda w CS1.6.... nie wiem dlaczego to takie "lame" wg. Was ;)

Ważne, żeby było słychać innych, a co za to odpowiada to już inna sprawa.

 

W każdym razie, możemy eksperymentować. Byle nie za długo poza grą, bo punkty uciekają ;)

 

AEK platyna, teraz robie F2000 i.... daj rade toto, a zapowiadało się tragicznie. Dzisiaj 47 :>

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

U mnie też Edziu prowadzi z 3 tagami, ale ja nic nie mówię bo on moich zayebau... 13. Cziter. Tak to jest polegać na przypadkowym teamie :E

 

Szakir, wczoraj pisałeś że koniec medyka bo masz platyne z mg36... a z mg3 próbowałeś? Kosiara nieziemska, mg36 się kryje.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś mi nie podeszło MG3, ale w sumie nie grałem tym po ostatnim patchu.

Póki co przesiadam się na GOL'a i będę kampił :ninja:

A stona to cziter, mnie też ostatnio dziabnął (schował się w ścianie), poza tym wiadomo, że oszukuje, bo zdołał mnie zabić :P

 

PS. Stona ile dałeś za ten serwer? Kiedy go uruchomisz? Bo wiesz... :thumbsup:

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dobra, problem rozwiązany. Pytanie do Was.

 

TS2

TS3

Ventrilo

Mumble

 

Co wolicie?

 

Ja skłaniam się do TSa ale zaraz przetestuję mumble, bo ma fajną opcję, mianowicie : Program ma również bardzo ciekawą funkcję wyświetlającą na górze naszego ekranu nick'i wszystkich osób przebywających z nami na kanale i w przypadku gdy dana osoba się odezwie jej nick jest podświetlany na czerwono, bardzo przydatna funkcja na trenigach czy meczach ligowych. specjalne efekty dźwiękowe

Odnośnik do komentarza

Ja skłaniam się do TSa ale zaraz przetestuję mumble, bo ma fajną opcję, mianowicie : Program ma również bardzo ciekawą funkcję wyświetlającą na górze naszego ekranu nick'i wszystkich osób przebywających z nami na kanale i w przypadku gdy dana osoba się odezwie jej nick jest podświetlany na czerwono, bardzo przydatna funkcja na trenigach czy meczach ligowych. specjalne efekty dźwiękowe

Whoa! Nie wiedziałem, że Mumble ma takie cosik. Swego czasu widziałem jakiś mod do TSa na ten styl ale strasznie się mulił. Jeżeli to działa jakoś przyjemnie w grze to głosuję za tym! ;p

 

 

Stona, skąd ten screen z tagami? Fajnie rozpisane. W grze jest badziwenie :/

Zarzuć linka to Wam wkleję ako xD On jest fajny. Jak gra w przeciwnej drużynie to się tak fajnie denerwuje - jego można nadziewać jak prosiaka na ruszcie - z każdej strony, a on tylko kwiczy :) :* ;p xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...