Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna z GOL'a wpadła, przerzucam się na mechanika i będę lamił z CG :P:geek:

Ale te pukawki mechanika są dziadowskie :(

Ja też lamię z CG, warunkiem jest to że 5x zginę w rundzie z tej właśnie broni. Wtedy odpalam <cg rape mode> i wale rakietami we wszystko co się rusza dookoła. Nie będzie mnie jakiś frajer leszczył :diablo:

 

Ale na codzień to F2000 i jeszcze 3 gwiazdki do zrobienia :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Może ktoś zrobić screena, bo jakoś tego nie widzę o.O

 

BTW. mam nadzieję że serwy ruszą o tej 12 to bym sobie jeszcze godzinkę poownował :D

Konfiguracja, zaawansowane, overlay. Ja to miałem włączone domyślnie, jest mniej więcej w prawym górnym rogu ekranu. Tylko tak jak mówie, ja jak to włączę to widzę nie tylko w grze, ale na interfejsie każdego programu korzystającego z Aero i D2D. Firefox 4 jest tutaj najbardziej ewidentnym przykładem. Lekki fail ;)

 

No niech włączą te serwery bo musze coś punktów nabić i ratio podratować dzisiaj, wczoraj tak ownowaliśmy że... mi spadło :P

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Czyli że voip tak Wam pomaga ze ratio na pysk leci ? xD

Za dużo o cyckach gadamy i się nie mozna skupić.

 

Poza tym, przecież jak chcesz pogadać poza gra to overlay sobie wyłączasz i po sprawie ;)

No własnie nie, bo nie da się tego wyłączyć w locie, tylko trzeba cały program restartować. Traktuję to jako poważną niedoróbkę ;)

 

Btw, gracie na.... push to talk? voice acti? non stop?

Ja gram na push to talk póki co, dzięki czemu oszczędzę Wam grubego miecha latającego po okolicy. Chociaż trzeba się przyzwyczaic, bo czasem albo zapomnę nacisnąć albo puszczę za wcześnie ;)

Ciągłe nadawanie coś nie gra, bo ten program dziwnie wyciąga wszystko z tła - klikanie myszki, klawiatury, chrząknięcia, pierdnięcia i tak dalej.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
No własnie nie, bo nie da się tego wyłączyć w locie, tylko trzeba cały program restartować. Traktuję to jako poważną niedoróbkę ;)

Ajjj, to kiepskawo, fakt :/

 

 

...klikanie myszki, klawiatury, chrząknięcia, pierdnięcia i tak dalej.

Ako, bałwaniu - sounds of the battle! xD

 

 

 

Dziewczyny coś chyba sknociłem :-(

Zainstalowałem, przeszedłem konfigurację, podłączyłem się do kanału, ale mnie nie słychać...

HELP ;]

Hmm, a ustawiłeś czy mówisz na push to talk, czy aktywacja głosem? Wiem, niby pierdoła ale momentami człek zapomina o takich podstawach ze szok ;)

Odnośnik do komentarza

Po czym zepsuł sam siebie i tak się skończyło :D

Nie no ale gra się fajowo z głosem, jak nic trzeba spróbować rusha.

 

Stone to na kilometr czuć że poznaniak, tej :D

 

EDIT: Kazuun a Ty skasuj tego WoWa ;p

 

Podobno nadchodzą 4 mapki jeszcze przed Vietnam, dwie z BC1 i dwie wytargane z singla BC2. Póki co tylko plotka na forum EA, ale kto ich tam wie - było by miło. Może jakaś miejska mapka się załapie.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Hmm, jeden z moich najlepszych kumpli jest z Poznania ;)

Ale podejrzewam, że imię Stony nie jest "Tomasz" ;p

 

btw ako, jak do tego doszedłeś? W Poznaniu się nie mówi "To ja idę, narazie" ? xDDDDD

 

 

 

Wpadne na BFa jak headset dojdzie... pewnie w sobote/niedziele ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...