Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, odkryłem sekret cichobiegów Lubicza:

 

http://www.jaslo4u.p...ot/kapcie/1.jpg

REAL foto zrobione wczoraj za pomocą FRAPSa Lubiczowym nogom !

A to kanalia jedna! A mówił, że gra fair, że nie cheatuje! A tutaj widać wyraźnie modyfikacje na poziomie clienta! Nie gramy z bucem już! O! xD

 

 

 

PS: ako, se tak nie fapaj bo to zależy co bierzemy pod uwagę. Killsy, K/D, SPM etc :P

 

 

PS 2: Tutaj ako też prowadzisz :P

 

http://bfbcs.com/stats_pc/Edek_Kazuun/dogtags

 

pacnijcie sobie CTRL+F, mam Was wszystkich ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Szatafakap Edziosław :D Trzeba było grać więcej a nie teraz tu jęczeć :D

 

No nic panowie, ja pakuję manatki i ziuuuu do Krk... do zobaczenia w piątek wieczór, a Kubicę do tego czasu macie wysłac na Kamczatkę :ninja:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Chodź, chodź, im nas więcej, tym szansa że dr Lubicz trafi nożem akurat we mnie, mniejsza :potter:

 

Nie wiedziałem że Rabin ma takie ładne K/D, gratz.

 

@Edek

Wiedziałem że i ten ranking wyciągniesz na światło dzienne, ale Ty przynajmniej te 23 tagi rozłożyłeś chyba na jakieś 200h (?), a nie tak jak Kubicz wczoraj, w 30 minut klepnął prawie 1/4 tego co Ty tam masz :ninja:

Od teraz to dupką do ściany po skraju mapy albo w krzaku kamperem siedzieć, a w ogóle to nie gramy już na Harvest Day :P

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No nie ma co się oszukiwać, wyruchałes nas wczoraj bez wazeliny wszystkich czterech. To nie było miłe :(

Ale jak w koncu sam dojdziesz do złotych tagów, to sobie odbierzemy - srebrne nas nie interesują, kto by ten złom zbierał :thumbsup:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ha, a myślałem że takie rzeczy to tylko u mnie na wsi się dzieją. Hmm...

 

No dobrze panowie, widzimy się na serwerach w czwartek wieczorem (wolne piątki :thumbsup:), więc się nie rozluźniajcie zbytnio bo przeleci raz dwa :diablo:

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...