Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu kupilem, dlugo sie wstrzymywalem, i wyciagnalem w koncu te 100 zlociszczy, moglem kupic na allegro kod, ale tak to przynajmniej mam plytke.

 

MASAKRA byla z updatem, przez pol nocy sie pojawial jakis blad, i chyba za 50 razem sie sciagnal. UGH

 

Ku mojemu zdziwieniu, gra jest bardziej taktyczna niz typowa strzelanka w terenie. duzo trzeba kampic, robic podchodow, a jak sie wyjdzie na otwary teren na dluzej, jest jak w banku kulka w leb. Ale jest bardzo fajnie, zwlaszcza w tym trybie gdzie nie ma mapki, Huda, crossaira i innych podobnych, mega klimatyczne.

 

Gra bawi jak s(pipi)iel, i zero lagow dla mnie. łiii

Odnośnik do komentarza

@Stona

 

Też przy pierwszych nożach myślałem "doszedł nam do drużyny jakiś gimnazjalista i już jedzie na jakimś artificial aiming", bo chłopak naprawdę pojawiał się znikąd. Tydzień temu, z czystej ciekawości, postanowiłem trochę za nim pobiegać i nie nadążałem - on gra w BBC2 jak w jakiegoś Quake tj. nawet na sekundę nie stanie tylko leci ciągle przed siebie. Mnie zbadanie budynku zajmuje 3-4sekundy (granat, wbiegnięcie tyłem etc.), Kubicz przelatuje przez cały budynek w dwie. Ot cala filozofia - szarżować; ginie przy tym bardzo często ale co "zakosi" to jego.

 

 

@Kubicz

 

Za bardzo przeżywasz te blachy. W momencie jak Ci powiedziałem, że jest 5-3 na Twoją korzyść strzeliłeś taki elaborat o tym, że serwer źle nalicza, że nawet nie słyszałem jak mi za plecami granaty wybuchają. Oczywiście później musiałeś zerknąć w statystyki aby dowieść, że jednak jest 8-3 :]

 

 

 

Wyluzujcie, to jest tylko zabawa - wczoraj tak się nakręciliście, że Stona prawie się zapalil a Kubicz zaczął się jąkać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wczoraj tak się nakręciliście, że Stona prawie się zapalil a Kubicz zaczął się jąkać :)

Tekst dnia! :thumbsup:

Mnie osobiście się wydaję, że kubicz przypuścił udany atak wirusowy/malewareowy/bugowy/erotyczny na komp stony, przez co biedny stona nie słyszy kroków kubicza (i tylko jego). :teehee:

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...