Jump to content

Serwery EA


TeBe

Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z ostaniej chwili: kumpel przyszedł do domu, włączył Reda i bez problemu się połączył z serwerem. Mam konsole Jasper, na pewno nie banowaną (dziś grałem w Call of Duty 3, włączyłem jak nie wchodził mi online w Red Alert 3) i konto gold. Przed chwilą chcielismy też pograć z demko Army of Two, ale tam tez nie che łączyć(też EA). Możliwe jest, że dostałem jakiegoś bana na serwery EA?

 

EDIT. Wszystkie inne gry online mi działają, więc problem musi być w necie. Może EA wykorzystuje jakieś porty, które są zablokowane u mnie. Ma ktoś jakąs sugestię?

 

EDIT 2. W centrum pomocy EA znalazłem takie coś:

 

Step 6

 

If all the steps below did not solve your issues, check to make sure that the ports specific to Xbox Live are opened up on your Internet Service Provider's end. These are the ports that need to be open in both incoming and outgoing directions:

 

* UDP Ports: 88 & 3074

* TCP Port: 3074

 

We recommend contacting your Internet Service Provider or Router/Modem manufacturer for information on how to open ports, or make adjustments to your home network.

 

 

Więc pewnie chodzi o te porty. Jutro pójdę do mojego dostawcy internetu i się o to zapytam, po czym dam tutaj znać. Może się komuś przyda na przyszłość.

Edited by TeBe
Link to comment

najstarsze nie muszą być. w lutym jakoś mają polecieć serwery niektórych gier z 2009.

ogólnie często są problemy z ich serwerami, jakieś takie kapryśne. raz się łączy bez problemów a innymi razy parę dni nie może. no ale to EA. może te porty coś poradzą.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.