Jump to content

Kabel optyczny do Xboxa 360


Recommended Posts

Jak w podtemacie - kupiony kabel toslinka wylatuje z wyjścia optycznego na kablu component i szukam takiego modelu kabla, który ma wystarczająco długa końcówkę lub cienką obudowę końcówki by z tego chol.ernego wyjścia optycznego nie wyskakiwał. Cos kiedys Butcher pisał w hyde aprku o tym, że znalazł taki kabelek (jakiejs tam firmy), kóry pasuje do tego felernego wejścia. Ktoś wie jakiego optyka muszę nabyć? Tutaj oferta kolesia od któęgo chcę kupić: http://www.allegro.pl/67304_optyczne.html

Edited by Gooral
Link to comment

Chcesz mogę poszukać ale to dopiero wieczorem.

 

Bo z tego co pamiętam powinienem mieć jeszcze jeden kabelek optyczny. Długość chyba 2 m. jeżeli Ci odpowiada. Na pewno wchodzi elegancko do componenta bo sam go używałem.

 

Wyśle Ci go za e-piwo tylko pod warunkiem, że mam go jeszcze.

Link to comment

Wiem o co chodzi.

 

Po prostu optyk wypada z componenta. Sam miałem ten problem przy kupnie i podłączeniu pierwszego optyka. Rozwalam się wygodnie na sofie, pad w dłoniach, piwko w kuflu raptem okazuje się, nie ma dźwięku WTF? No i trzeba było wstawać i wtykać optyka. Na osobny temat to w ogóle nadaje się sprawa wyjścia optycznego w "kablu" componencie no ale...

 

Ten co powinienem mieć. Nie wypada, i jest w 100 % sprawny, z tydzień używany. Podeślę Ci wieczorem pw czy mam i wtedy jutro albo w pon Ci wyśle.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.