Skocz do zawartości

Imprezy growe


dameron

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak w temacie. Imprezy growe w Polsce. Ja osobiście znam tylko Extreme Party (megakozackie) i PGA na których byłem i z chęcią będę do nich wracał. No i jakiś wsiurski Piknik Gry-Online (jak zobaczyłem zdjęcia z poprzednich edycji przeraziłem się - normalnie polskie, biesiadne wesele). Jednakże imprez takich jest moim zdaniem za mało (lub są a o nich nie wiem). Nie chodzi mi tu o pojedyńcze turnieje ale o pełnoprawne zloty, conventy itp. Wiecie o jakiś? Z chęcią wybrałbym się na jakiś growy evencik bo cholera mi takich imprez w Polsce brakuje. Eh, Polska Graczpospolita jest strasznie szara i ponura....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Fajnie jak by Sony zrobiło odpowiednik Xbox Fun Day w Polsce. Sony w miarę dba o polskich gracz korzystających z marki PS (lokalizacje, polski PSN), więc czemu by nie spróbować z takim eventem?

 

Ja bym się zjawił na 100 %, przy okazji skopał bym kilka dupsk tu z forum za te wczorajsze komentarze zdjęć :) - joke

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Playstation Experience. Strasznie żałuję, że nigdy nie zobaczyłem. PGA było ok ale hype wokół niego spowodował makabryczne tłumy (średnia wieku coś ok 16 lat moim zdaniem). Extreme Party jest genialne i z niecierpliwością czekam na następne. Wybiorę się na kolejne targi w Lipsku ale to jednak nie Polska. Xbox Fun Day też prawdopodobnie odwiedzę choć nie jestem fanem Micro$ żeby tylko pograć i poobczajać tytuły. No i co dalej? Straszną solą w oku jest mi ta sytuacja. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że na Woodstock'u 2008 był rozłożony namiot X360 w którym za darmo, do woli można było pograć i pogaworzyć z hostessami które o dziwo znały się na temacie :D Jak się zapewne domyślacie największą atrakcją było Guitar Hero.

Odnośnik do komentarza

Grigori, pierwsze sprawa: XFD i XBL to dwie różne sprawy, różne rodzaje inwestycji. Jedno to reklama, drugie infrastruktura. Także, nie myl i nie pomniejszaj rangi tego wydarzenia, bo jednak szanuję polski MS za to, że chce im się to organizować co roku. Po drugie, nie wiem, czy byłeś na XFD w Nidzicy, ale mogę Cię zapewnić, że nie było tak dużo dzieciarni, jak sobie to wyobrażasz.

 

miki77, mogę Cię zapewnić, że w tym roku XFD przybierze bardziej profesjonalną i fachową otoczkę ;] I na pewno będzie gdzie grać i w co grać :D

 

Ja od siebie mogę jeszcze dodać, że organizowane w porozumieniu z Microsoftem imprezy Xbox Night, gdzie miejsce mają turnieje i premiery nowych tytułów też są ciekawą opcją dla graczy. Owszem, do pewnej godziny zawsze jest dzieciarnia śliniąca się na widok choćby smyczy z logiem MS, ale zawsze też znajdzie się ktoś, z kim będzie można porozmawiać, powymieniać poglądy. O spotykaniu się z ważnymi ludźmi z branży nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Mam takie mało profesjonalne pytanko. Kiedy odbywają się targi branżowe w Lipsku (Kolonii)? Wszedłem na stronę ale znalazłem tylko nazwy różnych targów i jedyne co mi pasowało to targi modelarstwa, hobby i gier. Czy to jest to? Jak te targi dokładnie się nazywają?

Edytowane przez dameron
Odnośnik do komentarza

Jeśli nie wprowadzili żadnych rygorów przy procedurze akredytacji, to załatwić ją można bez problemu przez stronę którą podał Lucek. Na miejscu potrzeba Ci tylko jakiejś legitki prasowej, którą zrobisz sobie w photoshopie i ładnie zalaminujesz w punkcie ksero.

 

Nie omieszkam spróbować :) Jeśli się uda to masz flaszkę u mnie :)

 

Mała poparwka. Sprawdziłem regulamin akredytacji http://www.koelnmesse.com/wEnglisch/unternehmen/presse/virtuelles_pressezentrum/akkreditierung.shtml

Może i się nie znam ale czy wymagania nie są jednak za duże?

Edytowane przez dameron
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No i wracam do tematu. Kumpel ostatnio podsunął mi ciekawą imprezę odbywającą się cyklicznie, coś dla mieszkańców Wrocławia. Klub Liverpool niedaleko Arkad Wrocławskich, zawsze w środy. Jako, że 1 marca tam się wyprowadzam na pewno co jakiś czas będę ją odwiedzał.

 

Więcej info pod linkiem http://www.liverpool.wroclaw.pl/site/imprezy/wednesgame

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.