Jump to content

Internet nie działa ;/


Spyker

Recommended Posts

  • Replies 23
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chodzi ci o te 2 komputerki na rogu ekranu? Bo jeśli tak to je mam, jak zawsze. Odebrane też są. Aha i często wyskakuje komunikat, że: Wystąpił błąd z aplikacją ''explorer.exe'' i zostanie ona zamknięta itd.

Edited by Spyker
Link to comment

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że mam zrobić screen panelu sterowania, w tym połączeń sieciowych. Po kiego grzyba? Po kliknięciu na aplikacje Speedtouch Connection bo taka jest w Netii, klikam Połącz i bezproblemowo łączy się z netem. Przed reinstalem nie było żadnych problemów.

Edited by Spyker
Link to comment

To źle zrozumiałeś.

Masz wejść w panel sterowania i później w połączenia sieciowe, po czym pokazać mi jakie masz dial upy w owych połączeniach. Bo jakiś musisz mieć. Jak zobaczę jakie masz, to powiem Ci żebyś pokazał mi screena z okienkiem STAN wybranego dial-upa. Wybacz że tak postępuję, ale skoro jesteś za mało rozgarnięty żeby zadzwonić sobie na ich helpdesk, to ...sam sobie dopowiedz resztę.

Link to comment

Masz speedtoucha? Jaki model? Poprawnie zainstalowałeś (tj. wybrałeś PPPoE i 8.35 w przypadku SpeedToucha 330)?

 

Może choć trochę ułatwisz pomoc Tobie? Łaskę robisz, że screena Stonie podasz? Telepatycznie ma się dowiedzieć, co tam nagrzebałeś?

Link to comment

No to teraz walnij mi screen z tym:

 

 

PPM na dial upie i daj STAN

 

Poza tym , zrób

Start>uruchom>CMD[wpisz]>ok>ping www.wp.pl[wpisz] Masz odp od hosta? Jak nie to wpisz > ping 212.77.100.101

 

 

Idę do pracki, jak dojdę, to zerknę :)

Link to comment

Nic nie wpisywałem...Od razu po reinstalu włożyłem płytke Netii i zainstalowałem program do łączenia się z netem. Po czym go odpaliłem no i się podłączyłem. Otwieram IE pierwszą minute chodziło i cudem udało mi się ściągnąć Mozille, ale ona też nie działa. Żadnego syfu nie ma, bo dysk został sformatowany. Tak, mam login oraz hasło. Aha, żadnego firewalla nie mam, bo niby jakbym miał go ściągnąć...

Edited by Spyker
Link to comment

To weź może zrób tak: kliknij na tego dialup'a PPM, rozłącz. kliknij 2xLPM i powinno się pojawić okno do logowania. Sprawdź czy masz swój logi i hasło. Ale skoro masz pakiety wychodzące a nie ma przychodzących, to coś blokuje na kompie IMHO.

Link to comment

Coś blokuje, tylko co... Aha, po odpaleniu kompa wyskakuje mi ten komunikat: explorerj.png

 

Już chyba wiem co blokuje tego neta. Czasami jeszcze wyskakuje mi to samo okienko co wyżej, tylko że zamiast explorer.exe to winmap.exe, a wiadomo, że ten winmap to trojan i musze usunąć tego dziada lub zrobić formata wszystkich partycji.

Edited by Spyker
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.