Jump to content

Udostępnienie łącza dla X' z lapka


Recommended Posts

Jak w temacie.

Niestety router i komputer stacjonarny stoi w pokoju bez telewizora. Pomyślałem, że z lapka udostępnie mu łącze. Wyczytałem, że potrzebny jest do tego skrossowany kabelek. Czy kabel który idzie od modemu do routera i od routera do komputera stacjonarnego jest scrossowany, czy jakiś inny przewód mi potrzebny?

Użyłem opcji szukaj (wpisałem pc xbox), ale niczego mi nie znalazło.

Link to comment

Robisz tak:

1. Podłączasz kabel (ten szary z pudełka od Xboxa) jednym końcem do konsoli, drugim do laptopa.

2. Laptop musi mieć bezprzewodowe połączenie WiFi z routerem.

3. Wchodzisz do menadżera połączeń (chyba tak sie to nazywało w XP) i włączasz xboxa. Oprócz połączenia z WiFi powinno się pojawić drugie lanowe z xboxem. Zaznacz oba, kliknij prawym i wybierz: "mostkuj połączenie" i viola - działa.

 

Jeśli chcesz szczegółowe instrukcje, pełno jest tutków na Youtube.

  • Upvote 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.