Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Ta ladowarka ktora tam dodaja to chinski bubel - mi sie spalila po kilku minutach (proponowali wymiane, ale musialbym im odeslac ta zepsuta, ostatecznie zdecydowalem sie na zakup oryginalnej od Nintendo).

 

Ale tak poza tym to zestaw raczej git, jesli pasuje ci skin tej konsolki i interesuje ciebie animal crossing.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Ja sądzę że prędzej wyjdzie 1DS niż Yano kupi 3DS :) A na serio to twój wybór, twoja kasa. Najekonomiczniej jest kupić mało śmiganą używkę z zasilaczem i gierkami. Albo poczekać na jakieś dobre oferty z nowym gołym XL. Podobno kiedyś było ich pełno na Allegro, a teraz drożyzna i dużo dziwnych ofert z wystawy. Z linków co dałeś brałbym pierwszą opcję.

 

A w ogóle to jestem zły że Nintendo nie wydało u nas popaćkanej edycji Year of Luigi.

Odnośnik do komentarza

właśnie doczytalem że do tego zestawu też nie dodają ładowarki (swoją drogą s(pipi)ysyństwo ze strony nintendo nawet większe niż to co odwala apple dając do swoich sprzętów niestandardowe wtyczki i przejściówki za 100zł), i że ładowarka jest dorzucona osobno gratis, czyli pewnie jakiś szmelc

 

ktoś tu dawał linka do strony chyba redcoon gdzie oryginalne ładowaki były za 37zł

http://www.redcoon.pl/B298828-Nintendo-DSi-3DS_Zasilanie?xtmc=nintendo%203ds&xtcr=1

edit tylko czy to jest też do 3ds? bo nie jest tam wymieniona;/

 

 

edit w sumie to 2ds też bałem pod uwage ale narazie go nie ma i nie wiadomo ile bedzie kosztował w polsce. dla mnie jedyna jego wada to mniejsze ekrany niż w XL

 

 

jak mnie kwurza to nintendo, ruchają człowieka w dupe, utrudniają mu zakup w polsce, nie dają ładowarek i chcą żeby kupowac ich przestarzała konsole? co za padaka, nie lubie być zmuszany do takich zakupów

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zgadza się, w Redcoonie mają oryginalne ładowarki i myślę że warto taką zakupić dla świętego spokoju. Również uważam że brak takowej w zestawie jest skur... totalnym. To podstawowy i niezbędny element konsoli. Tak samo cyfrowe instrukcje do gier. Pamiętam jaka fajna książeczka była do starego Wind Wakera. A teraz? Lipa, jakieś świstki i tyle. O grze poczytaj na ekranie. Szkoda że Nintendo podążyło drogą Gordona Gekko.

 

http://www.redcoon.pl/B298828-Nintendo-DSi-3DS_Zasilanie

 

Ona jak najbardziej jest do 3DS, masz tam napisane. Kupiłem u nich dokładnie ten produkt i na opakowaniu było nawet "for 3DS XL". Śmiało możesz kupować, chyba że gdzie indziej znajdziesz w lepszej cenie.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

O kurde, pare zlotych patrze przeplacilem za ta ladowarke, bo dalem 49zl - no, trudno.

 

Mam dokladnie taka ladowarke jaka dales z linku.

 

Nie do konca wiem o co chodzi z tym, ze nie jest napisane ze jest do 3DS - przeciez na opakowaniu jest okromne logo NINTENDO 3DS ;]

 

 

Co do polityki N to trudno sie nie zgodzic - straszna lipe zrobili z tym brakiem ladowarki, w USA normalnie jest w zestawie z XL a u nas trzeba dokupic ja oddzielnie..

 

A w Polsce to Nintendo w ogole nie ma, wszystko co jest u nas dostepne to inicjatywa samych sprzedawcow - moze kiedys to sie zmieni (MS tez wczesniej w koncu nie bylo w PL, chociaz jak widac z Xbox One znowu odwalaja maniane).

 

Moge jednak to wszystko przebolec bo 3DS to swietna konsolka - pykam sobie w Zelde Ocarina Of Time oraz Donkey Konga i jestem naprawde zadowolony ;]

 

Mam ochote kupic Pokemony, ale mam tez Fire Emblem Awakening - zanim to wszystko ogram to troche czasu minie, wiec bez sensu kupowac teraz kolejna gierke (tym bardziej ze zarowno Zelda jak i FE do najkrotszych gier nie naleza - bo platformowki dobrze sie sprawdzaja jako przerywniki pomiedzy partiami w cos bardziej czasochlonnego, wiec sam DK nie stanowilby 'przeszkody').

 

 

edit:

Masakra ile tego juz jest, i ile gierek ma jeszcze wyjsc - Bravely Default, Shin Megami Tensei IV, Monster Hunter 4 (ciekawe kiedy to u nas wypuszcza).

 

Mam tylko nadzieje ze N zapowie wkrotce jakiegos Metroida, najlepiej jakby byl w 2D / 2.5D, bo taka formula jednak najbardziej mi odpowiada. Poki co jednak wychodzi Batman, ktory bedzie miec formule metroidvanii - zobaczymy jak to sie prezentuje jak zaczna wychodzic pierwsze recenzje.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

no też sie "siłuje z kupne 3ds-a" narazie widziałem dwie nówki jeszcze z polskiej dystrybucji w toys'ur's w blue city. zwyklak niebieski/czarny 729zł cena full opór, ew juz cwaniaczkowy electronic dreams wyskoczył z 2dsem za 599zł. dammit, jak by 2ds kosztował te 100zł mnie jkupiłbym bez zawahania się, a tak to balas :(

Odnośnik do komentarza

Jeżeli kupisz załóżmy dzisiaj 3DS'a, zarejestrujesz go na clubnintendo.co.uki ktoś da ci kod na Animal Crossing, tak jak zrobił do dla mnie najlepszy moderator tego forum MichAelis (<333333), to dostaniesz kod, dzięki któremu będziesz mógł pobrać grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...