Skocz do zawartości

HALO REACH Ranking Graczy


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Work in progress!

HALO: REACH

 

Ranking:

 

#1. Flaha (5) - 100

#2. I D2 I CIACHO (3) - 75

#3. FiL4theWIN (3) - 61

#4. FruitPanda (4) - 60

#5. JuanMag (2) - 45

#6. Kerlo (2) - 40

#7. I BarteQ I (1) - 25

#8. II Bieniu PL II (1) - 20

#9. I STory I (1) - 20

#10. II Ins II (1) - 20

#11. Alkoholik (1) - 20

#12. Syn Proboszcza (2) - 19

#13. ZIM0L (1) - 15

#14. Neo5601 (1) - 15

#15. I wasyl I (1) - 15

#16. DST (1) - 15

#17. Cichy (1) - 15

#18. Maciek (1) - 15

#19. EvilJamiePL (2) - 12

#20. FIXtheLAG (2) - 12

#21. xMisikAx (2) - 11

#22. Cegla (1) - 10

#23. Psychol (1) - 10

#24. Goldi Ownz U (1) - 10

#25. FaTaL (1) - 10

#26. K3dz1oR (1) - 8

#27. PiwolinPL (1) - 8

#28. Dracon77 (1) - 4

#29. II ADAMUS II (1) - 2

#30. iziInsane (1) - 2

#31. MaZZeoPL (1) - 2

#32. eSo Blade (1) - 2

#33. b0dzitsu (1) - 1

#34. LucasFGW (1) - 1

 

miejsce / tag gracza / liczba turniejow / liczba punktow

 

 

Turnieje:

PGL#3 Turniej Halo: Reach 2v2

PGL #4 Turniej Halo: Reach 4v4

ConsoleCup.pl 1vs1

ConsoleCup.pl FFA #1

ConsoleCup.pl FFA #2

Liveleague.pl Halo Reach 4vs4 (w trakcie)

Online Center FFA

 

F.A.Q

 

1. Jak dostac sie do rankingu?

- Nic prostrzego! Wystarczy zajac punkotwane miejsce w ktoryms z turniejow!

 

2. Dlaczego uzywane sa tagi graczy z xbox live zamiast ich ksywek?

- Nie kazdy z uczestnikow ma aktywne konto na naszym forum i ciezko by mi bylo dodac ich inaczej lub bawic sie w szukanie ich po sieci, tak jest po prostu latwiej :). Zwykla ksywa pojawi sie jedynie przy graczach, ktorzy brali udzial tylko w turniejach LAN i nie znam ich tagow gracza.

 

3. Na jakiej zasadzie i ile punktow jest przyznawanych?

- Punkty przyznawane sa za zajecie miejsca w przedziale 1-8 w dowolnym turnieju*, ktory zostal oficialnie ogloszony na forum Halo Arena.

Punkty przyznawane sa kolejno od pierwszego miejsca do osmego: 25, 20, 15, 10, 8, 4, 2, 1.

W przypadku turniejow zespolowych (2v2 oraz 4v4) kazdy z graczy dostanie liczbe punktow odpowiadajacych miejscu, ktore jego druzyna zajela.

 

4. Jestem w Rankingu, ale zmieniam wlasnie tag gracza, co robic?

- Nalezy sie ze mna skontaktowac, wtedy zostanie zmieniony twoj tag na liscie. Prosze tego nie naduzywac, dzieki.

 

5. Wygralem wiecej turniejow niz gosc przede mna, dlaczego jestem nizej na liscie!?

- Ranking promuje aktywnych graczy! Np. osoba, ktora bierze udzial 10 turniejach i zdobedzie po 1 pkt z kazdego bedzie nad osoba, ktora brala udzial tylko raz i zgarnela 8pkt. W przypadku remisu punktowego osoba, ktora uczestniczyla w wiekszej liczbie eventow bedzie klasyfikowana wyzej.

 

 

 

*Wymaganych minimum 16 uczestnikow - moze ulec zmianie do 32 (nie chce widziec tutaj boostowania). W przypadku pierwszych 5 turniejow ta regula nie jest stosowana.

*W przypadku Turnieju PGL#4 4vs4 oraz PGL#3 brane pod uwage sa miejsca top3-4 jedynie - nie mam jak sprawdzic pozostalych miejsc, jesli ktos poda mi pelne top8 to dodam reszte, a tak przepada!

Jedna osoba nie jest uwzgledniana bo poszla EMO o to, ze znalazla sie na liscie (litosci).

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki Ins wszystko poprawione - bledy mogly sie wkrasc tego typu, bo widac o ktorej to robilem ;).

Ciesze sie, ze przypadlo do gustu, wiec sciagac ludzi do zapisow na turnieje! :)

Niestety poniewaz jedna osoba robila mi dramat o to, ze znajduje sie na liscie ("nie chce brac w tym udzialu i tyle" x20) i chciala usuniecia z niej... prosze bardzo... wiec jeden wpis znika... coz, nie mozna byc no1 gdzies, to juz dramat. No comment z mojej strony. Dupa boli i tyle.

Odnośnik do komentarza

Generalnie zrobienie czegoś takiego wymaga czasuthumbsup.gifwiec nie jedzcie ze jest zle bo moze sie to zmienic zawsze rolleyes.gif

Wbrew pozorom, nawet bardzo duzo ;). Zwlaszcza, ze wszystko recznie musze robic.

Ale jak juz mowilem, jesli cos znajdziecie nie tak (poza jednym brakujacym graczem, ktory niestety bedzie wam co turniej LAN albo gdzie xbox do wygrania, kradl pkty) to dawajcie znac i linki podajcie - to mi bardzo ulawi robote.

Odnośnik do komentarza

A wogle do jakiego okresu czasu liczysz? np. do poprzedniego PGA ?

Licze tylko Halo Reach, liste turniejow masz w pierwszym poscie (podlinkowana nawet).

Tam gdzie nie ma top8 podanego - niechetnie biore to, bo bardzo boostuje to top3-4, a reszta nic nie zyskuje.

Wszelkie sugestie sa bardzo mile widziane.

W koncu nie robie tego dla siebie tylko dla Was :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...