Jump to content

Ins

Użytkownicy
 • Content Count

  4126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Ins last won the day on June 27

Ins had the most liked content!

Community Reputation

4121 Diamentowy Pies

About Ins

 • Birthday 02/20/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Gosia ;]
 • GamerTag:
  II Ins II
 • PSN ID:
  Ins_PL
 • Nintendo ID:
  Insiak
 • Steam ID:
  Ins_PL

Recent Profile Visitors

14211 profile views
 1. Setki godzin spędzone na na PSXie. Teraz po kilkunastu minutach stwierdzam, że ta formuła mnie już nie kręci. Podobnie miałem z rimejkami Crasha. Kaska pójdzie na coś innego.
 2. Wrzucam to zanim się ściągnęło. Mam lekkie obawy co do tego jak zapamiętałem ten tytuł i konfrontacji z rzeczywistością EDIT: No i poprosiłem o zwrot. Nostalgia to kurewa.
 3. Ależ piecze ich ten iksboks xD 

  1. Show previous comments  4 more
  2. Arkady

   Arkady

   Sorry, że się wtrącam, ale zaczynajac ten wątek sam pokazałeś CW poza CW...

   Kurcze tak serio to odpuście sobie już wszyscy i ograniczcie się do Console Wars.

  3. Ins

   Ins

   No super, ale powiedz mi gdzie byłeś  jak fap team  robił CW poza CW i im tego nie wypomniałeś?

  4. Arkady

   Arkady

   No innej odpowiedzi się nie spodziewałem, napisałbym tym „od Sony” to oni napisaliby to samo, „gdzie byłeś?” W sumie to sorki, nie potrzebnie się wtrącam, bo to i tak bez sensu.

 4. Ktoś wie czy jest planowy jakiś bezprzewodowy headset na jedno ucho, służący tylko do gadania? Coś w tym stylu: Ewentualnie czy jest jakaś dobra przejściówka na zwykłą słuchawkę bluetooth od telefonu.
 5. Przed chwilą wymieniłem konsolę ale oprócz mnie była jeszcze jedna osoba z XSX, która miała dokładnie ten sam problem ...
 6. Sprawdzałem już i to samo. Odłączałem również dysk zewnętrzny i nic to nie pomogło.
 7. No i będę pierwszy z wadliwą sztuką. Wczoraj trochę pograłem w Tetrisa i Rocket League bez żadnych problemów. Zostawiłem konsolę na noc w trybie instant on by pościągało się mnóstwo gierek. Rano próbuję odpalić konsolę padem i zero reakcji. Odpalam bezpośrednio przyciskiem na konsoli i pojawia się "intro" tak jakby była całkowicie wyłączona. Średnio się tym przejąłem i zostawiłem sprzęt by dociągnęło się wszystko. Po południu odpalam FH4 i po kilku minutach zielony ekran, zgrzyt dźwięku i konsola się wyłącza. Padem znowu nie idzie odpalić, więc włączam tak jak ostatnio. Chwila w dashboardzie i
 8. Ins

  Zakupy growe!

  Mam i ja Na żywo prezentuje się świetnie.
 9. Jakby ktoś był zainteresowany tym jak wygląda bundle z asasynem:
 10. EA Play wykupione na 3 lata. Teraz tylko czekać na 10tego i dodatkowy rok GPU Zastanawiam się czy włączać rozliczenia cykliczne w GPU i EA Play przed konwersją. Nie powinno to mieć chyba żadnego wpływu na sam proces nie?
 11. Ja też dostałem info o dopłacie z MM. Przelew zrobiłem na te same dane co za pierwszym razem.
 12. Czy można zakupić EA Play poprzez środki na koncie? Przykładowo mam wbite 50zł poprzez zdrapkę, a resztę kwoty pobierze mi z karty.
 13. No bo KS9500 to swietny ledzik ze 150 strefami wygaszania. To jest bardzo przyzwoita ilość. Niestety nowe telewizory maja ich bardzo mało.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.