Jump to content

Monitor się zawiesza.


Recommended Posts

Yo, mam, trwający już dłuższy czas, problem z monitorem LCD Gateway (FPD2275W). Powinienem wcześniej o to popytać, ale zmobilizowałem się dopiero teraz, bo zbliża się koniec gwarancji.

 

Sprawa wygląda tak : co jakiś czas (powiedzmy, raz na dwa miechy), bez wyraźnego powodu, monitor się zawiesza przy włączeniu (gdy PC jest wyłączony, to monit jest w trybie stand-by, nie ma przycisku power, tylko możliwość wyjęcia kabla z sieci). Czarny ekran i logo są przez ok. minutę wyświetlane, potem zostaje samo logo na środku, też dłuższą chwilę. Przy wyłączaniu to samo, tyle że świeci się "no signal". Dopóki nie wyjmę kabla z sieci, to monit będzie się cały czas tak zachowywał. Po wyjęciu i włożeniu z powrotem zasilania, sprzęt się "resetuje" i znowu przez jakiś okres wszystko jest w porządku. Co może się dziać ? Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Oran

Bo tak to jest jak się w monitory jakieś firmware już pcha :D Kiedyś to nikt nie myślał, że monitor może być taki cienki, ba, żeby miał własne logo! To były czasy...

 

 

 

 

Czyli ten, no je.bie Ci się monitor, najciekawsze jest to w jaki sposób - w taki, że w serwisie na 100% im się to nie zepsuje tak i pewnie powiedzą, że "wszystko ok, pozdrawiam, Tomasz Knapik".

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.