Skocz do zawartości

Poradniki


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, przyznam szczerze, że nie bardzo wiem czy to dobre miejsce na topic. Jak nie to feel free by go przenieść ;)

 

 

Przeleciałem forumowego 'Szukaja' ale nie znalazłem, przeleciałem dział pomocy - tez bez efektu. I tu pytanie/sugestia/(prośba?).

 

W PSX Extreme co jakiś czas ukazują sie ciekawe poradniki na różne tematy. Tak sobie myślę czy nie było by lepiej jak by stworzyć dla nich specjalny dział na PPE. Ułatwiło by to o tyle sprawę, że w momencie jak potrzebujemy jakieś info z danego poradnika to było by go ZDECYDOWANIE łatwiej znaleźć w internecie niż wertować tony (ale wazelina xD) czasopism w szafie. Autor nie byłby tez ograniczony ilością miejsca, znacznie łatwiej było by powrzucać tez wszelakie linki itp.

Jeżeli pomysł dostał by swoistą aprobatę szefostwa to można by jako najbliższy temat spłodzić np. poradnik o tym jak nagrywać gameplay z gier konsolowych w jakości HD (chociaż 720) tak by móc to potem obrabiac na PC, edytować i dzielić się chociażby poprzez YouTube. Wyłożone łopatologicznie ;)

 

Wydaje mi się że Ściera coś wspominał że szykuje się kolejny poradnik z branży. Ktoś z ekipy mógłby się może wypowiedzieć w temacie? Czy takie przedsięwzięcie ma szansę zaistnienia?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Nie wiem gdzie się do tego zgłosić to napiszę na razie tutaj(najwyżej przeniosą) - Mam pytanko w których numerach PSX extreme mogę dostać porady do Tekkena DR na psp, chodzi o ciosy, junggle itd. Z góry dzięki za odpowiedź :) ps. albo jeżeli znacie gdzieś ładnie i prosto to opowiedziane to też się przyda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...