Skocz do zawartości

Live Chatroom


Rekomendowane odpowiedzi

Forum jeszcze pracuje na serwerze zapasowym. Majac chwilke czasu po pierwsze wylaczylem shoutboxa (dziwne, ale u nas na forum co jakis czas sie wyburaczal i rozwalal cala strone) i zainstalowalem cos co moze przypadnie Wam do gustu.

Tego jeszcze w sumie u nas na forum nie bylo... videochat :))). Oczywiscie dopuszczalny jest rowniez czat zwykly, tekstowy ale.. od czego macie kamerki.

 

Dociazcie go mocno. Sprawdze dzieki temu jak zachowuje sie serwer i sam silnik forum. Teoretycznie aplikacja nie powinna obciazac zbytnio serwera poniewaz korzysta z mechanizmow zewnetrznych.

 

Jesli dobrze wywnioskowalem z ustawien to mozliwe jest rowniez videochatowanie indywidualne z userami. Testujcie i dajcie znac jak sie wszystko sprawdza.

 

Dla uproszczenia link wejsciowy TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Forum jeszcze pracuje na serwerze zapasowym. Majac chwilke czasu po pierwsze wylaczylem shoutboxa (dziwne, ale u nas na forum co jakis czas sie wyburaczal i rozwalal cala strone) i zainstalowalem cos co moze przypadnie Wam do gustu.

Tego jeszcze w sumie u nas na forum nie bylo... videochat :))). Oczywiscie dopuszczalny jest rowniez czat zwykly, tekstowy ale.. od czego macie kamerki.

 

Dociazcie go mocno. Sprawdze dzieki temu jak zachowuje sie serwer i sam silnik forum. Teoretycznie aplikacja nie powinna obciazac zbytnio serwera poniewaz korzysta z mechanizmow zewnetrznych.

 

Jesli dobrze wywnioskowalem z ustawien to mozliwe jest rowniez videochatowanie indywidualne z userami. Testujcie i dajcie znac jak sie wszystko sprawdza.

 

Dla uproszczenia link wejsciowy TUTAJ

 

Ja tam z tego nie bede korzystal, aczkolwiek nie wiem czy to ma zwiazek z live chatem ale znowu pojawil sie blad serwera, ze jest zajety gdy chcialem wyslac wiadomosc, musialem zrobic refresh strony i o dziwo moj post sie wyslal.

Odnośnik do komentarza

Problem jest znany autorowi. Nie tylko my mamy problem z wchodzeniem do roznych pokoi. Cos samo tinychat namieszalo. Powinna sie niedlugo pojawic jakas latka wiec poki co.. jest jak jest.

 

Jesli ktos szybciej wychwyci poprawke niz ja to niech da mi znac. Tutaj jest stosowny temat tego dodatku: http://forums.invisionize.com/EN30-Presents-Free-Video-Chat-t145414.html&st=150

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na podstawie wczorajszych i doświadczeń mogę powiedzieć, że póki co trzeba działać tak:

 

- Otworzyć w dwóch osobnych zakładkach główną stronę forum,

- W jednej z nich wejść do chat room,

- Drugą odświeżyć by zobaczyć kto jest faktycznie na chacie,

- Jeśli nam w chat room wszystkich nie wyświetla (bądź też nikogo) to trzeba 2-3 razy odświeżyć i wtedy nam już wszystkich wyświetli w chat room.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...