Skocz do zawartości

logo


Wiśnia San

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje zrobić logo mojej firmy do końca tygodnia ale jakoś mi to nie wychodzi, czy jest ktoś wstanie zrobić takie logo w miarę profesjonalnie. Gdy ja próbuje wykonać logo krawędzie "obręczy" są poszarpane i brzydko wygląda. Ogólnie nie mam też pomysłu na wykończenie grubość czcionki, obręczy, sama czcionka, zazwyczaj logo było żółto niebieski ale mile widziane własne projekty :)

 

 

przykład

 

http://zapodaj.net/16013c7e51f2.jpg.html

Edytowane przez Wiśnia San
Odnośnik do komentarza

Mogę okazyjnie wykonać Ci logo za 100 pln.

http://shownd.com/coolorama/2697/logos - tutaj masz kilka przykładowych logo, jak chcesz mogę podesłać Ci na maila inne realizacje (przez ostatni rok nie mialem czasu uaktualnic portfolio ;).

 

Pamiętaj, że logo będzie reprezentować Twoją firmę przez cały okres jej istnienia i zastanów się czy warto zlecać coś takiego komuś kto jest w tym temacie zupełnie nieobyty.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie możesz poszukać na jakiś polskich stronach freelancerskich, tam studenci za 10zł mogą nawet z Alcatraz uciec. Nie możesz oczywiście oczekiwać jakości bardzo profesjonalnej firmy, ale myślę, że jakoś radę by dało ;)

 

 

wiem że nie mogę oczekiwać cudów ale powiem wam że przez 13 lat działania firmy logo wyglądało tak jak na obrazku który dałem, teraz gdy chcemy wejść do sieci chciałem stworzyć coś nowego, gdyż mam wolną rękę w tym temacie.

 

Co do studentów to racja, z tego co pamiętam to chyba logo NIKE zostało kupione od jakiegoś studenta za 10$ :)

Odnośnik do komentarza

Też jestem studentem i nie zamierzam psuć rynku, niestety polskie realia projektowania graficznego są takie jakie są, jakies 37 lat za czarnymi. Poza tym nie po to uczyłem się tego przez kilka lat, męczyłem się na studiach i wydawałem xxxx pln na soft, żeby teraz robić cokolwiek za darmo, czy za 10 pln. Mysle ze propozycja logo za 100 pln z mojej strony to dość miły gest, a nie zaraz nieprzyzwoita reklama.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Też jestem studentem i nie zamierzam psuć rynku, niestety polskie realia projektowania graficznego są takie jakie są, jakies 37 lat za czarnymi. Poza tym nie po to uczyłem się tego przez kilka lat, męczyłem się na studiach i wydawałem xxxx pln na soft, żeby teraz robić cokolwiek za darmo, czy za 10 pln. Mysle ze propozycja logo za 100 pln z mojej strony to dość miły gest, a nie zaraz nieprzyzwoita reklama.

To zrób mi no tego no jako reklame własnych umiejętności logo mojej ksywki na myspace, bo potrzebuje, działam charytatywnie jakkyś chciał stówkę, to owszem, ale jak się dorobię! Zrób sobie reklame i zrób coś w 2 minuty by pasowało do www.myspace.com/conradmpl

 

pozdroszejset

 

p.s. Grigori, pożycz stówke

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
Też jestem studentem i nie zamierzam psuć rynku

lol a myslisz ze 100zl to nie jest psucie rynku. smieszne jest to za jakie ceny studenci wykonuja niektore uslugi. a jeszcze wieksza glupota jest zfgadzanie sie na bezplatne praktyki. potem konczy studia i zaczyna sie narzekanie ze nie moze znalezc pracy. robiac logo za 100zl od razu pokazujesz kim jestes. luknalem na twoje logo i robisz fajne rzeczy, zacznij wiec sie cenic. jak sam sie nie bedziesz cenil to inni tez tego nie beda robic.

 

absolutne minimum za logo 1000zl. logo to jest cos co firma bedzie uzywala przez lata, a czasami i dziesieciolecia.

Odnośnik do komentarza
absolutne minimum za logo 1000zl. logo to jest cos co firma bedzie uzywala przez lata, a czasami i dziesieciolecia.

 

tym grafikom to już się całkiem w doopach poprzewracało

 

 

:banana:

 

 

nieoniecznie, porządne logo z całą księgą znaku to jest kasa znacznie wieksza niz takie 1000zl. Nie mozesz powiedzieć ze 1000zl za logo to dużo, bo to moze byc i o wiele za duzo i smiesznie mało..

Wszystko zlaezy tez od klienta, sam nie raz robilem logo za sporo mniej, ale tylko i wyłacznie dla znajomych, ktorzy wiem ze nikomu wiecej by nie dali i zamiast tego mieliby coś na co nie da sie patrzeć.. wiec z 2jga złego robilem im cos na szybko i tanio, z zastrzezeniem ze nie mają rozpowiadać ile zapłacili. Zasada, jak wiecej placisz za usluge to wiecej wymagaj - no ale zawsze znadją sie 2 typy jeleni:

 

1- tacy co dużo zapłacą za bubel

2- tacy co zrobią dobrą robotę za g*wniane pieniądze.

 

i świat się kręci..

Odnośnik do komentarza

@humanno, zgadzam się, dlatego napisałem, że w doopach się grafikom przewraca. Już widzę jak jednoosobowa działalność, przewodnik miejski który oprowadza turystów po mieście daje 1000zł za logo. Jak się robi dla firmy 50 osobowej to ok, ale wtedy to logo jest tylko "elementem" całej identyfikacji wizualnej. jakbym dla nowo założonej firmy, która jest warzywniakiem chciał logo i usłyszał 1000zł bo będę tego używał przez lata to autentycznie bym nie wytrzymał i puknął delikwenta w łeb. (bez obrazy dla nikogo).

 

ja rozumiem, że studia, programy, licencje i takie tam, ale naprawdę ludzie, zejdźcie na ziemię.

 

następną kategorią są super webmasterzy. mówię, że prosta strona www jako wizytówka firmy w sieci, zero vpnów, zero crma, ot prosta strona z zakładką aktualności. koleś mówi 10 tysi a potem dostaję efekt i się okazuje, że w 10 minut to na Joomli położył.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Też jestem studentem i nie zamierzam psuć rynku

lol a myslisz ze 100zl to nie jest psucie rynku. smieszne jest to za jakie ceny studenci wykonuja niektore uslugi. a jeszcze wieksza glupota jest zfgadzanie sie na bezplatne praktyki. potem konczy studia i zaczyna sie narzekanie ze nie moze znalezc pracy. robiac logo za 100zl od razu pokazujesz kim jestes. luknalem na twoje logo i robisz fajne rzeczy, zacznij wiec sie cenic. jak sam sie nie bedziesz cenil to inni tez tego nie beda robic.

 

absolutne minimum za logo 1000zl. logo to jest cos co firma bedzie uzywala przez lata, a czasami i dziesieciolecia.

 

Dlaczego doświadczeni graficy zawsze są w Internecie najbardziej zarozumiali i bez wyjątku w każdym zdaniu da się wyczuć pretensjonalny ton?

 

Czy jak ceny moich projektów przekroczą 2000zł to też się taki stanę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...