August 20, 201015 yr Borykam się z kupnem telewizora z podświetleniem LED. Problem jest taki, że mam fetysz Panasonica i uwielbiam sprzęt TV spod tego właśnie szyldu. Czy ktoś posiada sprzęt o przekątnej 42 - 46"? Jakie wrażenia? Przymierzam się do: http://www.mixelectronics.pl/panasonic-tx-l42d25e,33745 lub http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/TX-L42V20E_1_h2jpg.jpg
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.