Skocz do zawartości

Filtry do auta


mlokon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 Sam diesla nie posiadam więc nie mogę powiedzieć że robiłem coś takiego na swoim aucie. Mocno interesowałem się jednak tym tematem. W kręgach w których się obracam jest sporo osób które podkręcały swoje silniki. Niestety dość często zdarzało się tak, że szli po kosztach i... wychodziło drożej. Bo samochód chodził nie tak, za dużo palił, albo inne dziwne historyjki. Jeśli znajdziesz dobry warsztat, najlepiej taki który robił już takie modyfikację, nie powinno być takich trudności. Znam ludzi którzy są bardzo zadowoleni z tego że zdecydowali się podnieść moc. Wzrost mocy da się zauważyć (sprawdzane na kolegi passacie 1.9TDI), ale prawie wszyscy zgodnie potwierdzają że niestety auto nieco więcej pali. Także coś za coś.  

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

mam niedaleko siebie warsztat co sie tym trudni, 900zł z hamownią z pomiarem przed i po zabiegu, ale cena 900zł narazie odklada to u mnie na dalszy plan. wiem jednak ze warto dac te 9 stow i miec psychiczny spokoj ze nic nie nawali za 2 razy tyle i wiedziec faktycznie jaki przyrost był. Narazie cienko z kasą stoje i musze te filtry i olej wymienic bo to wazniejsze ;P ale nie ukrywam ze jak bedzie u mnie przyplyw gotowki to sprawie sobie taki prezent, a ze wiecej pali o ten litr czy dwa da sie to przezyc.

Odnośnik do komentarza

mam niedaleko siebie warsztat co sie tym trudni, 900zł z hamownią z pomiarem przed i po zabiegu, ale cena 900zł narazie odklada to u mnie na dalszy plan. wiem jednak ze warto dac te 9 stow i miec psychiczny spokoj ze nic nie nawali za 2 razy tyle i wiedziec faktycznie jaki przyrost był. Narazie cienko z kasą stoje i musze te filtry i olej wymienic bo to wazniejsze ;P ale nie ukrywam ze jak bedzie u mnie przyplyw gotowki to sprawie sobie taki prezent, a ze wiecej pali o ten litr czy dwa da sie to przezyc.

to jest diesel?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Co filtra "KaeNa" jeżdże na takim i uważam, że jest ok. Poza tym filtr ma pomóc silnikowi oddychać, bo jeśli ktoś wymienia filtr z myślą o przyroście mocy załóżmy 20KM to powodzenia.

 

Sam filtr g.ówna da. Trzeba by wydechem się bawić. Ja właśnie kupiłem 2 dni temu K&N ale do motoru. Wydech mam przelot do tego filtr typowo sportowy. Jakiegoś przyrostu się nie spodziewam. Ale na pewno silnik dostanie więcej czystego powietrza. I z tego co wiem to jakoś pozytywnie na spalanie nie wpłynie :P Ale fuck it. Zabawa ma być :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...