Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,ze bylo mowione,ze daje tylko 3 pkt do odblokowania,ale po wklepaniu kodu,pokazalo sie w Store,ze jest to kod na map pack.Z reszta 3pkt tez nie dostalem.

Dokładnie tak właśnie miałem. A w opisie rzeczywiście pisze że jest to kod na punkty i mapy :) Coś mi się wydaje że najpierw trzeba mieć gre, a później wpisywać kod.

Odnośnik do komentarza

wiadomo coś o patchu?Dalej brak wyszukiwarki,customów a system klanowy rozwiązany jest gorzej niż debilnie.

 

Niech GG coś szybko wydaje bo jak tak dalej pójdzie to K3 podzieli w multi losy Resistanse2, a byłoby szkoda bo na serio ta część ma potencjał do rewelacyjnego multi

Odnośnik do komentarza

Na stronie Killzone.com ludzie podpisuja sie pod petycja,zeby wprowadzic te 27 zmian w multi:

 

1) Weekly Honour Badges

2) Clan Messaging

3) Customization for clan games

4) The ability to schedule matches to prevent uneven matches

5) Ability to assign Officers to organize new recruits

6) The statistic tracking from K2, with additional information for both single player and multiplayer online

7) The replay mode from Killzone2.com, which helped assess opposition actions for support in the game

8) The ability to run while I look at the scoreboard

9) Custom music from the XMB

10)An improved version of the Killzone 2 customized games

11) Spawn Grenades for Custom Games

12) The downloadable content weapons, for example the boltgun and flamethrower.

13) The ability for Engineers to plant more than one Turret, or beef them up a bit

14) More power to the turrets

15) The ability to see my friends' status on the HUD

16) Spawn on squad leader

17) The ability to see where the medic is

18) Longer down times when killed

19) The ability to whip out the medic gun freely with increased range

20) The non-scoped STA-14 rifle

21) Ability to have the Sentry drones stay around even after the player dies

22) Suicide point decutions

23) Proximity Chat

24) Sway for Snipers (realistic movement)

25) All game modes available for all maps

26) Sniper swaying

27) Image of sentry when killed by a sentry turret

 

Jak dla mnie nierealne,zeby tak przebudowali gre,z reszta nie z kazdym punktem sie zgadzam,a Wy?

Odnośnik do komentarza

Oto nowy patch 1.04

 

CHANGES & NEW FUNCTIONALITY

 

* Network - Lag fixes and fixes for network errors 10002, 8001 and 8013

* Gameplay - Players now have more stamina by default. Sprint length is increased but the recharge timer has been adjusted to compensate

* Gameplay - Mortally wounded players no longer have collision. Alive players should now be able to traverse the levels without getting stuck on mortally wounded players

* Gameplay - Medic's revive cool-down reduced from 25 to 10 seconds

* Gameplay - Increased range from where friendly players can be revived - player can be revived from 20 meters now

* Gameplay - Guerrilla Warfare games now last 15 minutes and it takes 100 kills instead of 50 to win

* Performance – Improvements to party creation server load

* Menu - Show envelope icon to indicate that player has received message

* Menu - Rewards panel in post game screen now auto-scrolls

* Menu - Botzone is now paused when player goes to start menu

* Menu - Single click squad invite

* Menu - Enhanced idle detection code in menu, the player isn’t spawned if he’s still pressing buttons

* Security - Several security, anti hack and cheat fixes

 

BUG FIXES

 

* Stability – Fix for an occasional crash bug when in the Credits screen and transitioning straight into Multiplayer via a Invite

* Stability – Fix for potential hang when players migrate between maps

* Gameplay - Player can retain crouched collision after deploying jetpack

* Gameplay - The Assassination Executioner medals only count Deadly Assassin kills, not Executioner kills

* Gameplay - Cloak kills with weapons that break cloak now count towards medal for Cloak levels 1 and 2.

* Gameplay - Global - Medic’s Triage droids now disappear when player quits out of game

* Gameplay - Cloak/Disguise cannot be removed manually by accident anymore

* Gameplay – Fix for rumble in Exo being over-powered and out of sync

* Gameplay – Fix for Silent Footsteps remaining active after choosing other skill and removed from the personal stats menu

* Exploit - Akmir Snowdrift - Player can reach the boat by using an ammo box to exit the intended boundaries

* Functionality – Disc eject now handled more gracefully

* Trophies - DLC 1 ‘Little Big Weapons’ Trophy does now counts rocket launcher and StA2

* Clan functionality – Fix for player quitting and re-joining a tournament, they may re-enter a tournament alone.

* Menu - Find game – Operations - Mode description - Spelling issue fixed

* Menu - Friends: Fix for Clan tags being displayed for a max of nine players despite the number of player that are in the clan

* Menu – Fix for incorrect message given when attempting to join a Clan Game that an online friend is taking place in

* Menu - Spawn-screen – Fix for when the extra Primary Weapon skill is equipped, the weapon description goes out of sync

* Menu - Accolades do now show subsequently

* Menu - When receiving a squad invite from a player in another match, there is now a warning that the player will leave his current game.

* Menu - Scramble detailed range and in-game range now match properly

* Menu - The Spot and Mark description in the unlock menu is now correct

* Menu – Fix for when the player presses the SQUARE button when a player that is in their game is highlighted in the squad lobby menu they receive the message ‘You cannot join a play that is not in a game.’

* Menu - Turn off animations for the squad list to avoid it becoming unreadable every time a rebuild occurs when voice chat is activated

* Menu – Fix for when trying to join a friend without the required DLC pack, the message will tell the player they are part of a squad.

* Menu – Fix for the message informing the player they are attempting to join a DLC game without the required DLC content installed reading better

* Menu - Increased Accuracy & Faster Reload Ribbons now update in the personal statistics screen.

 

Odnośnik do komentarza

A inna sprawa chyba lecą bany za używanie czegoś nie dozwolonego dzisiaj w Partyzantce w ciagu jednej rundy zostało zablokowanych 4użytkowników. Nie pamiętam ale pisało chyba tak "Użytkownik.... został wyrzucony z mapy, zgłoszony i zablokowany"

 

W dwójce nie było takich sytuacji. Być może cheaty się pojawiły, ale widać że są blokowane.

 

 

Zauważyłem to wczoraj ok. godziny 18. Średnio 3/4 bany na grę.. Tylko za co? Koleś, który ginął cały czas dostaje bana za.. ?:)

Odnośnik do komentarza
Medic's revive cool-down reduced from 25 to 10 seconds

No nareszcie "naprawili" medyka. Bo to co zrobili z nim na poczatku to istna parodia. Nie raz miałem sytuacje gdy drużyna siedziała w pomieszczeniu, 3 medyków stoi wśród ciał i nie może wskrzesić bo strzykawa się łądowała.Zdecydowanie medyk w KZ2 był o wiele lepszy i przynajmniej był pożyteczny dla drużyny, mogli nie dawać regeneracji życia i zostawić system z KZ2. Ten w KZ3 to epic fail...

Increased range from where friendly players can be revived - player can be revived from 20 meters now

Jedno naprawili, ale za to musieli zje.bać coś innego. Bez jaj zaraz będą płacze, że powinni zwiększyć dystans do 100m bo dzieci mają problem z leczeniem innych. Co za debilne ułatwienia.

 

Niech jeszcze naprawią ostatnią snajperkę by nie było tak jak jest, że 1shoot=1kill. To dopiero jest przegięcie, powinno być tak, że w głowę wystarczy jedną kulkę wpakować, a resztę ciała np.2 . Jak zobaczyłem, że ta snajpera zabija za jednym strzałem obojętnie czy w nogę,korpus czy rękę to omal nie roześmiałem się z tej żałości. Istne noob weapon.

Speed postaci i ogólnie cała rozgrywka jest imo zbyt szybka, z początku jak testowałem betę to mi tak nie przeszkadzało, ale jednak wolałbym aby troszkę ją zwolnili bo czasem czuję się choćbym grał w jakieś CoD czy inne arcadowy festyn fragowania.

Dobrze by było także, gdyby zwiększyli rozrzut ostatniego LMG od Inżyniera bo jest zdecydowanie zbyt mały, strzela to prawie jak zwykły karabin... Damage też ciut mógłby być obniżony.

A na koniec niech dodadzą "szukajkę" serwerów z KZ2. Jak widzę konsolowy matchmaking to dostaję szału przez ten syf dla debili. Jak mogli wyciąć jedną z lepszych rzeczy jeśli chodzi o multi w KZ2 i nie dać tego do "trójki".Zresztą jak tak się patrzę to wiele rzeczy jest na gorsze względem KZ2, no ale taka to już zapewne cena za to by gra spasowała jak największej liczbie graczy. Którzy obecnie są raczej niezbyt rozgarnięci i przyzwyczajeni do banalnej i niewymagającej wysiłku i skilla rozgrywki.

 

Ogólnie od tygodnia nie umiem się oderwać od multi w KZ3. Nie jest one idealne, ale też z drugiej strony jest wciągające, plansze są genialnie zaprojektowane i mają świetny design. Ostatni raz tak mnie na multi wciągnęło Wolfenstein:Enemy Territory.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

czasem zastanawiam sie czy GG nie są jakimiś deb,ilami? Dają możliwość wpisania klan taga, super fajnie ale po co on jak nawet meczy klanowych nie można grać? Powywalali zresztą prawie wszystko co było ok w KZ2, zamiast zostawić to co sie dobrze sprawoje to muszą zmienić na gorsze, nie rozumiem tego

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

czasem zastanawiam sie czy GG nie są jakimiś deb,ilami? Dają możliwość wpisania klan taga, super fajnie ale po co on jak nawet meczy klanowych nie można grać? Powywalali zresztą prawie wszystko co było ok w KZ2, zamiast zostawić to co sie dobrze sprawoje to muszą zmienić na gorsze, nie rozumiem tego

 

zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą jak i łącze się w bólu z pozostałymi niezadowolonymi z kreatywności wstecznej ekipy z GG. to co oni porobili z tym online to się w (pipi)e nie mieści. kompletnie nie do rozkminienia menusy, brak opcji custom game, tylko 3 misje operacji w podstawce (imo najfajniejszy tryb - w resztę nie da się grać bo trwa 5 minut). Nawypuszczaja teraz tych ebanych dlc byle tylko zdoić co się da z ludzi. stare mapy powinny być za free albo chociaż jako nagroda za przejście K2. GG boją się imo BF3 i wypuszczą wszystkie DLC w pare miesiecy bo gdy wyląduje król FPSów to nikt w K3 grać nie będzie. Wk^&wili mnie bo potencjał w tym multi jest ogromny oraz klimacik jest niepowtarzalny (jet packi, mechy, działka ) ale twórcy spartolili coś czego dotykać nie powinni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam pytanko, jak u Was działa Retro Map Pack ? U mnie w miejscu gdzie wybiera się mapy do danego trybu gry nie ma tych nowych(w partyzantce jest 6 map). Ta sama sytuacja jest przy głosowaniu po każdej rozgrywce. Udało mi się zagrać na jednej z nowych map, ale tylko jak wybór mapy był ustawiony na dowolny, mało tego na dowolnym cały czas wchodziła jedna i ta sama nowa mapa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie będzie nowych map do Operations. GG to potwierdzili.

 

http://community.us....975661#30975661

 

Cytat:

will there be a DLC for more Operations maps?

 

Unlikely.

 

Seb Downie - Producer - Guerrilla Games

 

 

A tutaj poprawki w 1.04:

http://www.killzone.com/kz3/en_IE/blog/news/2011-03-03_patch-1-04-announcement.html

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...