Skocz do zawartości

Podłączenie Telewizora lcd pod Pc


Tida

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to w czym widzisz problem? podłączasz kable i jedziesz

 

No tak, tylko jak będzie najlepiej? Te kable muszę dopiero kupic. Podłączając kablem vga-vga nie będe miał chyba głosu w telewizorze tylko w glosnikach laptopa/stacjnoranego, tak?

 

Poza tym pomylilo mi się, mam przejsciowke vga-dvi a nie na odwrót. Tak więc dwa pytania- jak podłączam kablem dvi-hdmi komputer do telewizora to wszystko gra, tylko nie mam głosu na głośnikach telewizra. Da się to zmienić ? głos jest na głośnikach komputera.

 

Druga sprawa, jak podłączyć laptopa który ma tylko wejście vga?

Edytowane przez Tida
Odnośnik do komentarza

wierzy

 

Wieży kur*a. Zresztą, co Ty mu radzisz? Żyjemy w dobie 5.1, on nie chce słuchać muzyki na stereo?

 

Tida - Twoja karta musi mieć wbudowane HDCP, czyli mechanizm pozwalający na jednoczesne wysyłanie dźwięku i obrazu. Realizowany jest przez DVI i HDMI. Wybierasz wtedy w opcjach karty coś co brzmi jak "HDMI audio" i powinno działać, po uprzedniej zabawie z kablami - nie polecam.

Edytowane przez No5o
Odnośnik do komentarza

Poszukałem i nie mam nigdzie w opcjach karty takiej opcji. Rozumiem, więc, że nie da się nic zrobic?

Napisz, jaka to dokładnie karta. Producent etc.

 

Czy przy połączeniu kablem vga-vga laptopa z telewizorem będzie duża strata jakości?

Sam odpowiedz sobie na to pytanie. Nie wiem jaki masz telewizor. Jeżeli LCD, to nie ryzykowałbym takiego seansu...

Odnośnik do komentarza

Nie zauważysz róznicy. Jak kupisz kabel VGA 10m za kilkadziesiąt złotych to zapewni ci on wystarczającą jakość byś nie miał zastrzeżeń do obrazu. Wszystko powyższe ma zastosowanie tylko przy ustawieniu natywnej telewizora czyli 1360-768 lub 1920-1080.

 

A co do pytań związanych z audio - masz w lapku wyjście na słuchawki. W TV jeśli masz wejście VGA to nja bank koło niego masz również wejście minijack. Kupujesz kabel męski minijack-męskiminijack i podłączasz.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...