Skocz do zawartości

Kilka pytań laika :)


Leatherface

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Niedługo będę się przymierzał do zakupu telewizora LCD jako ,że bogaty nie jestem tak więc zakup musi być przemyślany:) Na oku mam na razie telewizory firmy LG np modele 32LF2510 lub 32LD450.I tu mam pytanko czy te telewizory będą dobre do gier ? na razie mam X-box 360 ale planuję kupić jeszcze PS 3 oprócz tego oczywiście tv będzie służył do oglądania i tu pojawia się następny problem mianowicie jaka jest jakość obrazu jeżeli chodzi o zwykłą kablówkę i np.Divixy lub Dvd, czy da się oglądać czy inwestować w jakąś telewizje HD.Następne pytanie to jaki kabel do X-box'a kupić żeby jakość obrazu była jak najlepsza ? Oczywiście czytałem texty o LCD plazmach itp. ale nadal jestem niezdecydowany, czy możecie mi doradzić, któryś z tych telewizorów ewentualnie jakiejś innej marki w granicach 1500 zł oprócz tego musi być Full HD i mieć 32".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech było juz tyle razy pisane, ze....

Co do kabla to HDMI-obojetnie jakiej firmy i w jakiej cenie-nie ma znaczenia.

Obraz z kablówki bedzie wygladał nieco gorzej niż na kineskopowcu, divixy równiez-jesli chcesz czesto ogladac kablówke to raczej inwestuj w dekoder HD.

LG ma mój brat-mi akurat nie podobaja się kolory,są zbyt nasycone, nawet po regulacjach-on z kolei uwaza, ze u mnie sa zbyt wyblakłe,kwestia gustu-input laga na nim nie uswiadczylem.

Odnośnik do komentarza

OK dzięki za odzew w takim razie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu łykam tv LG :)))

Ewentualnie w podobnej cenie sprawdż Samsunga z serii LE w podobnej cenie-ale to jak juz mówiłem kwestia gustu, bo jesli chodzi o smuzenie, czy input lag to ani na tym LG, ani na Samsungu LE nie uswiadczysz.

P.S A tak wogóle to i tak za jakiś czas zobaczysz ,że 32 cale to za mało, więc lepiej wyciagnac chocby z podziemi te pare stowek ,kupic 37 i miec spokój ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...