Skocz do zawartości

FALL/WINTER 2010/2011


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ci projektanci chyba w życiu nie widzieli zimy... zresztą jesieni chyba też, bo jak srogo przypier.doli chłodem to te ciuszki się na ch.uj przydadzą.

 

przepraszam za wulgaryzmy, jestem wielce zestresowany dzisiaj.

 

 

 

a tak serio to kilka sztuk z powyzszych obrazkow moglbym wybrac, bo nawet dobre, niestety na chwile obecna mnie nie stac...

Odnośnik do komentarza

A kto mowi, ze to projektowane na nasze warunki pogodowe? <ściana>

 

 

Można się tak ubrać np naszej wiosny

 

 

albo (pipi) nieraz latem;/

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Też tak kiedyś miałem. Ale ostatnio co zmarznę to od razu mnie gardło boli a w gorszym wypadku jestem przeziębiony. :/ Zmarzlak się zrobiłem :D A na srogie zimy mam kurtkę jeszcze z liceum, której chyba nigdy nie oddam. Teraz szukam czegoś na późną jesień. :P Banny, ale chyba nie będziesz popi.erdalać w marynareczce i chinosach podczas zimy 100lecia? ;)

Odnośnik do komentarza

Też tak kiedyś miałem. Ale ostatnio co zmarznę to od razu mnie gardło boli a w gorszym wypadku jestem przeziębiony. :/ Zmarzlak się zrobiłem :D A na srogie zimy mam kurtkę jeszcze z liceum, której chyba nigdy nie oddam. Teraz szukam czegoś na późną jesień. :P Banny, ale chyba nie będziesz popi.erdalać w marynareczce i chinosach podczas zimy 100lecia? ;)

 

 

jasne, że tak.

Odnośnik do komentarza

kur.wa nienawidze Was :D

gadacie jak moja mama - ooo za cienko sie ubierasz, nie kupuj tego, cienkie ,zimno Ci bedzie, bla bla.

 

 

albo to tylko ja nie lubie sie grubo ubierac/jestem zimnoludkiem(nie przeszkadza mi zimno mocno)

 

No nie pi.r.e.r.dol mi baniak, ze jak przyjdzie -20 w nocy i bedziesz z biby nawet i wypity wracal zalozysz

 

solo-jacket-tux-bottega-veneta.jpg

 

i ci z nosa nie bedzie kapac. Nie jaraja mnie te kolekcje, nie ubieram takich ciuchow, probowalem kiedys garniturow i lakow na nogi ale czulem sie uwieziony. Jak ktos nosi to spoks, nie neguje ale dalej podtrzymuje, ze cidizajnerzy nie ogarniaja polskiej jesieni i zimy. ;\

Odnośnik do komentarza

i ci z nosa nie bedzie kapac. Nie jaraja mnie te kolekcje, nie ubieram takich ciuchow, probowalem kiedys garniturow i lakow na nogi ale czulem sie uwieziony. Jak ktos nosi to spoks, nie neguje ale dalej podtrzymuje, ze cidizajnerzy nie ogarniaja polskiej jesieni i zimy. ;\

 

co do mody i pogody, jest jedna odpowiedź (1:27-1:50)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...