Skocz do zawartości

Uszkodzona karta sieciowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, takie pytanko

Osttanio nie mogę się połączyć z xbxlive. Podpinam kabel do routera i zero rekacji, na routerze nie zaswieca sie kontrolka sygnalizujaca polaczenie (ten sam kabel podlacozny do PC nie sprawia problemow). XO przy tescie polaczenia wyswietla brak połaczenia pomiedzy xboxem a siecią.

Gdzie jest problem? Karta sieciowa w xbx nie trybi?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, takie pytanko

Osttanio nie mogę się połączyć z xbxlive. Podpinam kabel do routera i zero rekacji, na routerze nie zaswieca sie kontrolka sygnalizujaca polaczenie (ten sam kabel podlacozny do PC nie sprawia problemow). XO przy tescie polaczenia wyswietla brak połaczenia pomiedzy xboxem a siecią.

Gdzie jest problem? Karta sieciowa w xbx nie trybi?

 

A wcześniej działało wszystko?

Ja miałem tydzień temu taką sytuacje jak włączyłem rano xboxa nie mogło mnie połączyć z siecią. Ale jak włączyłem konsole jakąś godzinę później już wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza

chyba nie czytacie tego co napisal pytajacy

 

jak kontrolka na routerze sie nie swieci o podlaczonym kablu to nie ma nic wspolnego z ustawieniami

 

sprawdz na poczatek kabel, czyli podlacz jakis sprawdzony kabel, musi zapalic sie zielona (lub inna zalezne od routera, nie raz sa dwie, jedna od podlaczenia druga od ruchu sieciowego, moze sie palic lub migac wazne zeby cokolwiek sie zapalilo) dioda o podlaczeniu kabla ze w ogole jest polaczenie

jak dalej nic to uwalona karta sieciowa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...