Skocz do zawartości

My Aquarium


Gość RejdenForce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RejdenForce

Lista pucharków.

 

Złoto

My Aquarium Master

Unlocked all fish.

 

Srebro

Aquarium Master

Put fish in all 6 aquariums and added objects.

 

Srebro

Breeding Master

Bred successfully at least 20 times.

 

Srebro

Critical Limits Master

Placed 100 fish in a tank at the same time.

 

Srebro

Mix Master

Placed 25 different types of fish in a tank at the same time.

 

Brąz

My Aquarium Novice

Added 10 or more fish.

 

Brąz

Carnivore Novice

Added a Yellow Piranha.

 

Brąz

Predator Novice

Fed 1 fish to another fish.

 

Brąz

Light Show Novice

Viewed a special date light show.

 

Brąz

Predator Master

Fed 10 or more fish to other fish.

 

Brąz

Breeding Novice

Bred successfully at least 5 times.

 

 

Większość pucharków bardzo łatwa, niektóre bardzo czasochłonne.

Można szybko mieć calaka jeśli pobawimy się w przestawianie zagara konsoli, wystarczy podobno 3h.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

A Ty masz już wszystkie trophy? Mógłbyś zarzucić jakiś poradnikiem? Jak zdobywa się nowe rybki (te zablokowane)?

 

Niestety nie mam wszystkich pucharków i nie mam zamiaru ich w tej chwili mieć.

Chcę się cieszyć zabawą w akwarium dłużej.

Trofea są banalne, tylko chyba zdobycie wszystkich rybek będzie wymagało według moich przewidywań około 3 miesiące.

Nowe rybki dochodzą same, chyba co 2 dni jedna(dostałem błazenka i żółtą piranie wymaganą do jednego trofika)

Łączenie dużych rybek z małymi gwarantuje, że te drugie zostaną w końcu zjedzone, chyba że nadamy im imiona wtedy są nieśmiertelne.

Rybki należy karmić co gwarantuje ich wzrost i w konsekwencji jeżeli mamy przynajmniej 2 sztuki z jednego gatunku, rozmnażanie.

Można też zmienić wielkość zbiornika, daje to oczywiście więcej przestrzeni na urządzanie i moim zdaniem lepszy wygląd akwarium.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

A nawet jak nie odpalam gry to rybki będą mi dochodzić?

 

Muszę je karmić codziennie czy nawet kilka razy dziennie?

 

Myśle, że rybki napewno będą dochodzić nawet jak nie odpalamy gry.

Ja karmie je 2 razy dziennie ot tak dla zabawy i szybko rosną.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Dzięki za porady.

 

Wkręciłem się trochę w te rybki ;] Jeszcze jedno właśnie dostałem pierwszą rybkę (błazenka) a drugą jaką dostanę to będzie właśnie ta żółta pirania?

Ona jest mięsożerna?

 

I jak powiększyć akwarium?

 

Tak kolejną rybką jest żółta pirania(oczywiście dawaj jej robaki), ja jutro powinienem mieć następną nową :)

Akwarium aby powiększyć musi być najpierw urządzone(wystarczy aby był w nim jeden kamień)

Następnie wejdź do opcji urządzania i tam na dole powinno być "Remake Aquarium", zatwierdzasz i masz wybór, duże, średnie i małe.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Dzięki za porady.

 

Wkręciłem się trochę w te rybki ;] Jeszcze jedno właśnie dostałem pierwszą rybkę (błazenka) a drugą jaką dostanę to będzie właśnie ta żółta pirania?

Ona jest mięsożerna?

 

I jak powiększyć akwarium?

Zmieniłem ostatnio tapetę na interaktywne akwarium. Tak mi się ten motyw spodobał, że MA postanowiłem zakupić. Pal licho zdobycze, czuję, że zabawa będzie przednia.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Rejden jak zrobić trophy "Bred successfully at least 5 times"?

 

I co ile dni wpadają nowe rybki? Co dwa czy nie ma na to zasady?

A jak przestawię datę w konsoli to dostanę od razu wszystkie?

 

Ale wychowałem wielkie Arowany ;] bydlaczyska karmię tylko robakami i innymi rybkami. W ogóle zrobiłem "akwarium śmierci" same Arowany i Piranie plus pokarm w postaci Clownfish (to jest Nemo?) tylko właśnie przydałoby się więcej drapieżnych okazów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Rejden jak zrobić trophy "Bred successfully at least 5 times"?

 

I co ile dni wpadają nowe rybki? Co dwa czy nie ma na to zasady?

A jak przestawię datę w konsoli to dostanę od razu wszystkie?

 

Ale wychowałem wielkie Arowany ;] bydlaczyska karmię tylko robakami i innymi rybkami. W ogóle zrobiłem "akwarium śmierci" same Arowany i Piranie plus pokarm w postaci Clownfish (to jest Nemo?) tylko właśnie przydałoby się więcej drapieżnych okazów.

 

Aby rozmnożyć rybki to załóż akwarium albo z gupikami, albo z neonami, wpuść do dużego akwarium około 30 i na pewno po tygodniu będą małe.

Nowe rybki wpadają co 2 dni, ale czasami codziennie, jako nagroda np. za rozmnażanie.

Jak przestawisz datę to prawdopodobnie będą wszystkie, ale na zawsze pozbawisz się frajdy i pewnie już nigdy nie włączysz.

Arowany do ogromne ryby , jeżeli dobrze pamiętam to Snake polował na nie w trzecim mgs.

....

błazenek = nemo

 

Na pss us jest już dlc z nowymi rybkami.

Edytowane przez RejdenForce
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wytrzymałem i przesunąłem datę o rok ;], odblokowałem wszystkie (prawie) rybki, zrobiłem wszystkie trofea i teraz dopiero pourządzałem akwaria w fajne rybki.

 

Wiesz za ile odblokują Ci się normalnie wszystkie rybki? Za rok i to też nie do końca wszystkie.

Przestawiłem datę bo nawet nie wiem czy tyle pożyje hehe więc...

 

Natomiast nie napiszę Ci co żeby nie psuć zabawy ale nie tylko rybki dostajemy ;p. Parę "niespodzianek", że tak napiszę w niezłym szoku byłem gdy je dostałem.

 

W każdym bądź razie jakby co to tutaj jest dokładny poradnik:

 

http://www.ps3trophies.com/forums/trophy-guides/42731-my-aquarium-trophy-guide.html

 

PS.

 

No widziałem te dlc na USStore ale u nas pewnie i tak się nie pojawi.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam podobnie. Kawy co prawda nie pijam (mleko i wodę jedynie), ale włączam ją co dzień. Czy to przed wejściem na PSS, czy też zanim włączę "dużą" grę. Od czasu flower, swoistego rodzaju ewenement. Ale - jak słusznie zauważyłeś - można się bawić w znacznie krótsze sesje. Aż ciekaw jestem, co tam kolejne pytajniki kryją.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...