Skocz do zawartości

Instalacja Gier?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma problemu, jednak jeśli chcesz sformatować pamięć na USB pod system plików X'a, to niestety będziesz mógł użyć maksymalnie 16GB. Niemniej jednak ze trzy gry się na tym zmieszczą. Pozostałą część dysku możesz używać do odtwarzania muzyki.

Odnośnik do komentarza

Do slima się pojawią dyski, które można kupić osobno. Póki co z tego co widziałem na youtube, można włożyć normalny xboxowy dysk - wystarczy go wyciągnąć z obudowy i odpowiednio wycelować w gniazdo (slimy mają zwykłe wejście SATA, bez kombinacji).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dziwne bo na allegro widziałem zestawy takie jak np ten, http://allegro.pl/mega-xbox-360-jtag-dysk-500-gb-gwarancja-i1228762026.html . Do tego dowiedziałem się od sprzedającego na pewnej aukcji allegro że wystarczy wgrać pliki z partycjami na obojętnie jaki dysk 2,5 i może to być nawet 500gb co widać na podanym linku. Btw kupiłem wersje 4gb bo bardziej podoba mi się matowa konsola niż świecąca jak psu jajca. A dwa tu masz powód zakupu 4gb http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-3gry-kabelhdmi-fvatwysyl-gratis-i1259984701.html

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu, jednak jeśli chcesz sformatować pamięć na USB pod system plików X'a, to niestety będziesz mógł użyć maksymalnie 16GB. Niemniej jednak ze trzy gry się na tym zmieszczą. Pozostałą część dysku możesz używać do odtwarzania muzyki.

 

Jesteś pewny, że da się zainstalować grę z płyty na zewnętrznym dysku twardym? Na 80% czytałem w kilku sprawdzonych źródłach, że na pamięci usb można instalować tylko gry arcade, zapisywać save itp.

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemu, jednak jeśli chcesz sformatować pamięć na USB pod system plików X'a, to niestety będziesz mógł użyć maksymalnie 16GB. Niemniej jednak ze trzy gry się na tym zmieszczą. Pozostałą część dysku możesz używać do odtwarzania muzyki.

 

Jesteś pewny, że da się zainstalować grę z płyty na zewnętrznym dysku twardym? Na 80% czytałem w kilku sprawdzonych źródłach, że na pamięci usb można instalować tylko gry arcade, zapisywać save itp.

Da rade, na pendrive o pojemności 8GB mam zainstalowaną forze i wszystko normalnie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...