Jump to content

Pytanie związane z kontem


Recommended Posts

Posiadam zbanowaną konsolę premium. Kupiłem nową konsolę slim. Trochę grałem na tamtej konsoli ale profil odzyskałem jeszcze sprzed bana. I tutaj moje pytanie: Czy jeśli przekopiuj profil ze starego dysku na nowy to nie stracę GS które już zdobyłem online na nowej konsoli.

Z góry dziękuję

Link to comment
  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jedyna opcja, to chyba "odzyskanie konta" na nowej konsoli. Będziesz miał wszystkie punkty, które zdobyłeś będąc online, a wszystko co zdobyłeś po banie stracisz ;)

Chyba nie potrafisz czytać.

 

Ping ja już odzyskałem konto tylko jeśli bym przeniósł na slima to czy bym stracił. Chyba jasno napisałem.

Link to comment

Ja też jasno napisałem.

"Ze zbanowanej konsoli z tego co piszą w sieci, nie da się przenieść profilu na legalny sprzęt."

Minuta spędzona z google:

http://www.animenews.biz/microsoft-disables-hard-drives-on-banned-consoles-2418/

"Your gamertag will be corrupted EVERY SINGLE TIME it is used on a banned console. This means you cannot use your banned console to play backups offline just to get achievements ? it wont work, the second you put your profile back on a good 360, it will be corrupted and all progress lost. There is no way around this."

Myślę, ze ten cytat mówi wszystko.

Link to comment

Które? :)

Generalnie jeśli byś przeniósł profil ze zbanowanego sprzętu i profil by się "zepsuł", to tak czy siak po odzyskaniu konta z Live, byś miał te osiągnięcia, które zrobiłeś na legalnej konsoli i 'zuploadowały' się na serwer.

Mówiąc krótko - to co zrobiłeś na premiumie po banie jest nie do odzyskania. W taki sposób MS się zabezpiecza przed tłuczeniem punktów na backupach.

Link to comment
Ze zbanowanej konsoli z tego co piszą w sieci, nie da się przenieść profilu na legalny sprzęt.

 

Da się - http://www.360-hq.com/xbox-tutorials-113.html :] Sam testowałem :P

 

PS. Do skopiowania profilu na pc mozna tez użyc pendrive'a. Trzeba skonfigurować w Xboxie, wrzucić na niego profil, a do przeniesienia go na dysk twardy PC w celu "naprawienia" sprawdzi się USB Xtaf Gui (czy jakoś tak :P)

Edited by Solid_Snake_1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.