Skocz do zawartości

Notes 3D


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

A ostry to wspanialy raper ktory wydajac nowa plyte co roku przebija ta poprzednia i zjada cala scene w polsce !!!!!111111

 

Po pierwsze - możesz mi wytłumaczyć co znaczy określenie 'bananowcy'?

Po drugie - która płyta była w takim stylu 'słuchajta i wypier.dalajta'? Ostatnie płyty Tedzika były co najmniej dobre (także występy gościnne). Podyskutujemy po premierze trzeciego Notesu.

Po trzecie - Jak pisałem wcześniej, zobaczymy jak płyta nagrana w 'rekordowym czasie' się prezentuje, ale wolę zrobić to po premierze.

Po czwarte - to chyba dobrze świadczy o Jacku, że raperzy z całej Polski zapraszają go do wspólnych nagrywek. TDF ma nieprzeciętne skillsy i zjada nimi większość polskiej sceny.

Ostatnie dwie plyty byly wlasnie w takim stylu, bo mimo dobrej warstwy muzycznej, tede nudzil jak flaki z olejem i odpychal od glosnikow. Poprzednie plyty moim zdaniem zle sie prezentowaly, a OBIEKTYWNIE byly cieniem tego, co tede nagrywal wczesniej i przyzwyczajeni do jego wysokiej formy dostalismy plyty nagrane na odje,b sie. No i kto go ostatnio zapraszal do wspolnych nagrywek? W tym roku jedna dobra zwrotka na luckatricks, reszty nie komentuje. W tamtym roku jakies dogrywi dla buczerow czy innych gurali i jeden dobry kawalek na ortedze. Chodzi mi o jego szybkosc i czestotliwosc wydawania materialu.

Pytania o bananowcach nie skomentuje, k? Zreszta nie mialem konkretnie ciebie na mysli, bo cie nie znam, wymienialem tylko pewna grupe sluchajaca tedego.

<- jaka tu mamy srednia wieku ? 15-16? To jest target docelowy? :< Serio koncze dyskusje.
Odnośnik do komentarza

Zapomniałeś o dobrych zwrotkach u Smagalaz ("Czillen am grillen"), Wice Wersy ("Hiphopkryzja"), na remix'ie Puszera i na płycie HiFi :thumbsup:.

 

 

buczer jest dobry

Ale tylko w PTP, bo IMO solo to wygląda tak:

 

PODEJRZANY O RAP

 

UNIEWINNIONY

Odnośnik do komentarza

chyba za dużo foruma ślizgu czytasz. podejrzany o rap vol. 2 dobra płyta na dobrych ku.rwa bitach. kawałek ze słoniem z podkładem paula walla o piciu wódy to hit nad hity. z pihem też wypas - wszyscy fani rapu rodem z memphis się jarają.

Dwójki prawdę mówiąc nie słuchałem. Ale wnet to naprawię.

Odnośnik do komentarza

Bit fajny, reszta do dupy, a w szczególności refren. No i wokal za cicho niestety, trzeba się wsłuchiwać. Zamiast nap.ierdalać płytami hurtowo by zrobił coś porządnego. Fuck Tede było nawet okej, ale ten singiel pasuje bardziej do ch.ujowego Glam Rap. No i sam Jacuś bardzo słabo wyszedł na tym tracku. Tak jak nie czekałem, tak teraz tym bardziej nie czekam.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Juz na pewno lepiej brzmi niz te poprzednie popłuczyny, ale to nadal kpina nie rap. Niech on się raz kur.wa zastanowi czy chce zeby go brali na powaznie czy chce tylko wyników sprzedazy, bo niby tematyka jest sensowna, ale jak to ogarniać kiedy niszczy kawałek tym "regowatym" pier.doleniem.

 

a mi sie to "regowate pierdolenie" bardzo podoba :) Ide jutro kupic, 30zl to nie majatek - najwyzej mi sie nie spodoba...

Odnośnik do komentarza

No ba, a później będziesz mógł opchnąć ją na allegro bo jakiś zagorzały fan będzie w stanie zapłacić za nią dwa razy tyle. Polecam dla beki forum WFD, bo w aktualnych tematach dotyczących N3 ładnie cisną jedną pannę, hehe...

 

Przy okazji na cgm macie wywiad z Jackiem.

 

I z innej mańki:

Nie wiem jak to określić, ale co mają (pipi) jego mać PSY do tego N3? Osobiście nie jaram się.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Po przesluchaniu kilka razy podtrzymuje opinie z poprzedniego posta - Jacek w wysmienitej formie, a kawalki jak rewolucja, srodkowy palec, modus operandi, czy wyzej, szerzej, glebiej sa po prostu mega. Jedyne co mi sie nie podoba to niektore spiewane refreny.

 

 

przypominam tez, ze podobnie jak shtas, jaram sie tedzikiem, wiec moja opinia zapewne nie jest miarodajna :potter:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po pierwszym przesłuchaniu stwierdzam, że nic ciekawego. Wolę Fuck Tede. Pewnie jeszcze posłucham, ale właśnie o to chodzi, że mi się po prostu nie chce. Album nie przyciąga i jest jak dla mnie nudny, jedyne co mi zapisało się w pamięci na plus to ostatni 20 minutowy kawałek, niby audycja radiowa, bywa śmiesznie. Reszta kompletnie obojętna lub nie podoba mi się. W sumie sytuacja podobna do tej z Ostrym, za dużo materiałów w krótkim odstępie czasu. Co prawda nigdy za Tede nie przepadałem, ale dobre kawałki umiałem docenić, tutaj jak na razie nie ma czego. Może się coś zmieni po kilku przesłuchaniach, ale to mało prawdopodobne ;)

Odnośnik do komentarza

jedyne co mi zapisało się w pamięci na plus to ostatni 20 minutowy kawałek, niby audycja radiowa, bywa śmiesznie.

 

jak caly glam rap ;)

 

Ja z kolei sluchalem dzisiaj w pracy caly dzien i jeszcze mi sie nie znudzilo - za to duzy plus. Kolejny za to, ze nie ma kawalkow, ktore skipuje przy kolejnym sluchaniu plytki, a takich na fucktede/glamrap bylo kilka. Ogolnie plytka bardzo dobrze "wchodzi" jak sie cos robi sluchajac jej - praca szla swietnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...