Skocz do zawartości

Internet bezprzewodowy i XBOX LIVE<-------POMOCY...!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od dłuższego czasu przymierzam się do napisania tego tematu . Otóż , w miejscowości której mieszkam miałem możliwość założenia internetu radiowego , lecz wystąpił prolem . Na drodze nadajnika stoi duże drzewo , i w związku z tym musiałem zakupić internet bezprzewodowy z PLAY . Internet dobrze chodzi , natomiast , ja bym chciał grać prze LIVE (I jeszcze na dodatek 10 listopada będzie on w Polsce) i tu pojawia się moje pytanie .Czy da się podłączyć modem z PLAY pod Xboxa i grać w multi , czy niestety nie ma takiej opcji . Będę wdzięczny za pomoc . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , od dłuższego czasu przymierzam się do napisania tego tematu . Otóż , w miejscowości której mieszkam miałem możliwość założenia internetu radiowego , lecz wystąpił prolem . Na drodze nadajnika stoi duże drzewo , i w związku z tym musiałem zakupić internet bezprzewodowy z PLAY . Internet dobrze chodzi , natomiast , ja bym chciał grać prze LIVE (I jeszcze na dodatek 10 listopada będzie on w Polsce) i tu pojawia się moje pytanie .Czy da się podłączyć modem z PLAY pod Xboxa i grać w multi , czy niestety nie ma takiej opcji . Będę wdzięczny za pomoc . Pozdrawiam.

 

Sam mam Play Online, podczepiam X360 pod laptopa "skrętką".

O ile można ściągnąć sobie kilka dem raz na miesiąc, z graniem raczej będzie kiepsko...

Jak napisał maciekww28: dość wysokie pingi, chociaż sam grałem na Halo 3 i na kilka sesji raz mi się zdarzyły dość paskudne lagi, ale na dłuższą metę jednak nie polecam.

A czy przypadkiem nie masz możliwości podpięcia sobie wimax z Netii? Sprawdź na mapce/stronie zasięg nadajników. Ceny dość znośne: 49,90 za 1 MBit, podłączenie ok. 99 zł, a drzewa na technologię wimax nie mają żadnego wpływu.

http://www.netia-wimax.pl/index.php?id=3

 

Cholercia, może sam założę...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...