Skocz do zawartości

Migracja konta, gdy jego zawartość jest przypisana do innej konsoli.


gicolek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mam pewien problem. Pisałem na support brytyjski z następującym pytaniem:

"Czy migracja konta w wypadku, gdy zawartość przez nie zakupiona jest przypisana do innej konsoli, niż ta na której obecnie gram, nie spowoduje straty tej zawartości?"

(Nie mogę przenieść licencji jeszcze przez pół roku) Okazało się za trudne do odpisania i kazali mi dzwonić na support - czego nie zrobię, bo mam tylko komórkę i połączenie na 00800 jest bardzo drogie.

 

W związku z tym pytam was, wiecie co się stanie, gdy tak zrobię? Czy stracę tą zawartość, czy nie? Logicznie rzecz ujmując powinienem ją stracić. Skoro każą ściągać to liczą, że dane gry będą przypisane do konsoli, a nie będzie ich można pobrać z powrotem, bo większość jest w Polsce niedostępna. (co można obejść zakładając konto na kraj z którego się migrowało) Proszę o pomoc :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawartość nie jest przypisana do konsoli lecz do konta, jednak po migracji znika historia pobranych elementów. Po migracji jest również problem z ponownym pobraniem tej zawartości, ale Microsoft przed tym ostrzega i zaleca zgranie zawartości na dysk, lub ewentualnie pendriva. Pobraną zawartość zgrywasz z powrotem na dysk konsoli i możesz z niej korzystać spokojnie.

 

P.S.

Ja już masz odpowiedź, to lepiej poproś o usunięcie tematu, zanim stare wygi z forum Cię zjadą, że pytasz o coś, co było wałkowane X razy w adekwatnym ku temu temacie.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Nie, mylisz się. Zawartość jest przypisana i do konta i do konsoli. Dlatego pytam się - co się stanie, gdy licencja jest przypisana do innej konsoli? Wydaje mi się, że podczas migracji zostaje przerwane przypisanie do konta, stąd Microsoft każe zgrywać to na dysk. A jeżeli licencja jest na innej konsoli to mogę to w ogóle stracić. Jak ktoś ma coś wnoszącego do napisania to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze przed migracją ale wrzucę swoje 3 grosze ponieważ miałem oto taki przypadek:

Na starej wersji konsoli wersja Premium z 20GB padła mi płyta główna po utracie gwarancji i po wcześniejszych 3 naprawach w ramach gwarancji.

Postanowiłem kupić Slima. Zgrałem u kumpla całą zawartość 20GB dysku na Pendrive'a a następnie wgrałem u siebie na slima na dysk.

Poprzez stronę Xbox'a przeniosłem prawa na nową konsolę i co się okazało?

Mam 2 konta, jedno na UK gdzie kupowałem na kartę kredytową (jeszcze jak się dało oraz przez zdrapki na MSPoints) a drugie (moje właściwe) na USA gdzie mam trochę GS.

Trials HD zakupiony na 1 konto UK działa, na drugim kocie na USA jest wciąż w wersji próbnej, nie mam postępów w grze, własnych tras-po prostu goła wersja demo!!!

Aby zagrać w pełną wersję gry na kocie USA, muszę odpalić ją z 1 konta, w trakcie gry się wylogować a następnie zalogować się na 2 konto USA - PARANOJA.

 

Nie wiem co się stanie z tą grą po migracji?

Odnośnik do komentarza

a ja mam innego rodzaju pytanie, właśnie po dłuższej rozłące z Xksem stwierdzilem ze ponownie się w go zaopatrzę, odzyskalem swoje konto, wszystkie gry które zkaupilem (arcade) ściągnąłem jeszcze raz i wszystko śmiga na moim koncie.

Ale na dwóch pozostałych kontach mam przy tych grach że to wersja próbna a nie pełna..

mimo że sa to dokladnie te same konta na których grałem jakiś czas temu..

czy właśnie trzeba licencję przenieś żeby te gry działały na tej samej konsoli ale na innym koncie ?

 

Z góry dzięki za odp

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...