Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam "maly" problem z moim xboxem.

 

Mianowicie po niedlugim okresie grania obraz na telewizorze sie zawiesza. Probowalem grac bez HDD, z HDD bez plyty, efekt ten sam.

Rowniez pojawialy sie 3 czerwone swiatla smierci, ktore obchodzilem, rozumiem jednak ze indykuja przegrzewanie sie konsoli.

 

Jestem w trakcie jej rozkrecania, niestety ksztalt srubek wewnatrz jest niekompatybilny z dostepnymi mi aktualnie srubokretami tak wiec na tym etapie narazie stoje do momentu pozyskania dodatkowego equipu.

Pytanie w kazdym badz razie o rade co robic i czego oczekiwac po przeskoczeniu tej bariery i czy w ogole ide w dobrym kierunku. Rowniez co bede jeszcze potrzebowal aby probowac dokonczyc naprawy (silicon do procesora, etc?). Moze sa ewentualnie inne sposoby naprawy problemu.

 

Nie wiem, nie znam sie, mam nadzieje ktos tu sie zna ;)

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Doswiadczenie podpowiada inaczej, tak wiec jednak zaryzykuje.

Przytoczone zdanie bylo tylko dodatkiem do wypowiedzi, malo istotnym przy tym i poniekad zartobliwym.

 

Ta... doświadczenie mówisz, a nie wiesz, że potrzebujesz torxów (chyba ^_^) do rozkręcenia.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Mówicie tak jakby w Polsce nie było takich śrubokrętów/końcówek do wkrętarki ... :/ Wcale nie trzeba cholera wie gdzie szukać. Szanujące się sklepy tematyczne, Allegro itp. oferują taki sprzęt, o ile sprawa rozbija się o torxy bez otworów, a przyznam szczerze, że nie wiem jakie są w x'ie, bo nigdy swojego nie rozbierałem :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...