Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegosz

Na Allegro pojawiło się sporo aukcji z tym prototypem formuły 1 Red Bull. Wiecie może skąd nagle tyle ludzi ma to auto i to jeszcze sprzedaje po 10 sztuk? Może krąży jakiś kod/trik na jego uzyskanie?

 

Zdobywasz 30 lvl, odblokowywujesz wyzwanie, przejeżdżasz 2 z 3 wyścigów. Kopiujesz save, przejeżdżasz 3 wyścig zdobywając auto, przesyłasz na 2 konto, podmieniasz save, znowu przejezdzasz 3 wyscig zdobywajac auto....

 

Nareszcie mam GT5, wprawdzie pożyczone od kumpla, ale raczej na dłuższy czas. Jestem wniebowzięty, krótko mówiąc.

 

Na razie zrobiłem licencje B i A na złoto i męczę się z zadaniami specjalnymi. Czytam co rusz w tym temacie, że na padzie nie da się grać - osobiście nie zauważam różnic w trudności sterowania między GT5, a innymi grami. Jest ciężko, ale wszystko spokojnie jest do wygrania.

 

Wesołych Świąt, co nie ;].

 

Licencje B i A są tak proste że pad wystarczy. Odpal sobie szkółkę AMG i przejedz na padzie Nurburgring na złoto ;)

Jak na razie zaliczyłem na złoto dwa pierwsze poziomy szkółki AMG (właśnie odblokowałem trzeci) - póki co było dość łatwo. Więcej problemów sprawiło mi zaliczenie wyścigu z Murcielago w Toskanii (zawody Grand Tour), ale jakoś się udało. Licencja I-C nie stanowiła większego problemu, zobaczymy co będzie dalej.

 

Wprawdzie jestem dziecinny i w ogóle beznadziejnie biedny i słaby, bo gram na padzie, niemniej już teraz mogę stwierdzić, że dostałem takie Gran Turismo, na jakie czekałem. Przykładowo, nie dawałem rady w wyścigu Gallardo, więc odchudziłem go o 200 kg, kupiłem lepsze opony i wygrałem bez problemu (zero tuningu silnika) - piękna sprawa.

Odnośnik do komentarza

wczoraj jak siadlem przed kierownicą o 10 rano, z mała przerwa na kolacje wigilijna, grac przestalem o 1:20 w nocy dzisaj, bylem tak wykonczony ze brak słow , myslalem ze oczy mi sie przekręcą , minus siedzenia 1.5metra od 52cali tv :).

 

było jakies 15 godzin grania ,praktycznie z przerwą na wigilje ,przez ten czas doszedlem do 15 poziomu kierowcy, i w miedzy czasie testowalem autka na nurburgringu :).

 

kiedys w tym temacie napisalem ze gra ferrari race experience ,zjada na sniadanie gt5 pod wzgledem symulacyjnym , cofam te słowa, i przyznaje sie do wielkiego błedu :) .

ta gra jest jednym wielkim j-simrpg .

 

ps. jazda moją corvettą podkrecona na 841 kucyków na nurburgrinu - bezcenne .

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że niektóre zaliczone wyścigi w B-Spec zmieniają swoje ustawienia po wygraniu (np. w Dream Cars Championship na Behemocie pojawił się deszcz po wygraniu go na złoto). B-Spec to dobra sprawa, jak ktoś nie ma czasu na granie, ale w międzyczasie może zaglądać do gry, żeby koordynowac swoimi kierowcami.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem te zadanie season event NASCAR na Nurburgringu, łatwe, 1 typka już można w połowie 2 okrążenia wyminąć, dostałem oczywiście 1mln credistów i 100000 doświadczenia. Moge pożyczyć komuś te auto do tego zadania, w zamian za jakiś LM Race Car, Toyote 7 czy coś bo za cholere nie moge przejść Like in the Wind ;/

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że niektóre zaliczone wyścigi w B-Spec zmieniają swoje ustawienia po wygraniu (np. w Dream Cars Championship na Behemocie pojawił się deszcz po wygraniu go na złoto). B-Spec to dobra sprawa, jak ktoś nie ma czasu na granie, ale w międzyczasie może zaglądać do gry, żeby koordynowac swoimi kierowcami.

potwierdzam ,warunki klimatyczne zmieniaja sie i jest pieknie , ale co z tego skoro SI nie potrafi dobrac odpowiednich opon do panujacych warunkow i zaczyna sie ,,cyrk na kolkach'' :P , polecam nabijac kasiore na tych wyscigach dopuki tego nie poprawili

Odnośnik do komentarza
Do tych allegrowych sprzedazy X1 (lol), to mozna w ogóle wysłac komuś furke która jest powiedzmy od 25 poziomu a on ma 5? Nie próbowałem tego jeszcze w sumie :D

Z tego co piszą na aukcjach ten Red Bull 2010X1 nie ma żadnych ograniczeń.

A czy taki samochód który otrzymaliśmy w prezencie można dalej puścić w obieg?

Odnośnik do komentarza
Do tych allegrowych sprzedazy X1 (lol), to mozna w ogóle wysłac komuś furke która jest powiedzmy od 25 poziomu a on ma 5? Nie próbowałem tego jeszcze w sumie :D

Z tego co piszą na aukcjach ten Red Bull 2010X1 nie ma żadnych ograniczeń.

A czy taki samochód który otrzymaliśmy w prezencie można dalej puścić w obieg?

glowka do interesow widze :)

no, no..

Odnośnik do komentarza

jeden nie wystarczy?

Jesli w wyscigu ma brac udzial 4 kierowcow to mozna wybrac tylko dwoch. Ale jednego trzeba wymaksowac do konca paska kariery. Im wiecej ich jezdzi w wyscigach tym ten pasek wolniej sie uzupelnia, wiec nie warto wszystkich szkolic mozna tylko jednego.

 

Kilometry zlicza za A i B spec wiec one sie sumują.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem te zadanie season event NASCAR na Nurburgringu, łatwe, 1 typka już można w połowie 2 okrążenia wyminąć, dostałem oczywiście 1mln credistów i 100000 doświadczenia. Moge pożyczyć komuś te auto do tego zadania, w zamian za jakiś LM Race Car, Toyote 7 czy coś bo za cholere nie moge przejść Like in the Wind ;/

 

Like the wind bez problemu można przejechać Mazdą Furai, tylko trzeba ją odpowiednio ustawić.

Ja spisałem ustawienia z netu i na żadnym zakręcie nie trzeba tym autem hamować, tylko na prostej Cię dochodzą.

Próbowałem różnymi autami i udało mi się właśnie Furajem bez większych trudności a cieniutki w GT jestem :)

Odnośnik do komentarza

jeden nie wystarczy?

Jesli w wyscigu ma brac udzial 4 kierowcow to mozna wybrac tylko dwoch. Ale jednego trzeba wymaksowac do konca paska kariery. Im wiecej ich jezdzi w wyscigach tym ten pasek wolniej sie uzupelnia, wiec nie warto wszystkich szkolic mozna tylko jednego.

 

Kilometry zlicza za A i B spec wiec one sie sumują.

Co do pasku kariery, to liderowi napełnia się nawet z faktu stworzenia kolejnego kierowcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...