Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może potwierdzić, czy prawdą jest otrzymanie Red Bull X2010 za zdobycie 35 lvl w B-Spec?

Tak, to prawda.

 

chcialbym troszke podbic swoj lewel pokonujac ktores z zadan sezonowych, ktore moze moglibyscie mi wskazac, jako latwe, a nawet srednie tak na poczatek, plz..

W zadaniach z 3 serii wystarczy kupić lepsze opony i wszystkie stają się banalnie łatwe - nie potrzeba nic więcej tuningować i ustawiać.

Odnośnik do komentarza

Jakieś rady odnośnie zawodów sezonowych Toyotą Prius? Trochę ją stuningowałem ale za cholere to nie jeździ.

 

opony wyścigowe twarde wystarczą... ogólnie wiele zakrętów nie odpuszczaj gazu, wcześniej otwieraj też gaz bo auto musi jakby najpierw odpalić...

 

ogólnie to takie prędkości musisz mieć żeby spokojnie wygrać (opony wyścigowe twarde):

- pierwszy zakręt w prawo ok. 100km/h

- kolejny w lewo na pełnym gazie, w prawo też, potem ten w prawo przechodzi w lewo i potem znowu w dół w prawo - wszystko na pełnym gazie...

- dohamowanie do prawego przed tunelem i przejazd ok. 100km/h, z dojechaniem do prawej krawędzi (lub środka)

- lewy w tunel z prędkością ok. 60km/h

- potem pełny gaz do przedostatniego zakrętu, do którego lekko hamujesz ze 150 do jakiś 120km/h

 

no i pamiętaj o wczesnym odkręcaniu gazu...

 

 

tuning jaki zrobiłem to jakieś 130 koni i 2 poziomy redukcji wagi, LSD nie kupowałem (tylko te drobnostki typu koło zamachowe), zawieszenie też sportowe z niepełną regulacją...

 

 

Daj spokój do tego nie potrzeba az tak szczegółowych porad, wygrana jest banalna sprawą.

 

 

 

 

chcialbym troszke podbic swoj lewel pokonujac ktores z zadan sezonowych, ktore moze moglibyscie mi wskazac, jako latwe, a nawet srednie tak na poczatek, plz..

W zadaniach z 3 serii wystarczy kupić lepsze opony i wszystkie stają się banalnie łatwe - nie potrzeba nic więcej tuningować i ustawiać.

 

 

No niestety wszystkie zawody nie maja teraz żadnych ograniczeń poza modelem samochodu. Popsuli taka fajna rzecz.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Ktoś może potwierdzić, czy prawdą jest otrzymanie Red Bull X2010 za zdobycie 35 lvl w B-Spec?

 

Tak to prawda! To jest Czwarty X1, który można zdobyć w grze, pomalowany jest tak samo jak model Sebastian Vettel, w zasadzie to jest ten sam X1, piątym jest ostatni model, który można kupić w sklepie po zdobyciu levelu 40 i wpłaceniu 20.000.000cr. A poprzednie trzy są do zdobycia w Vettel Challenge.

 

RedBull X1 2010 Sebastian Vettel za brąz, to taki niebieski w barwach redbull racing, za brąz.

RedBull X1 pomalowany na losowy kolor, przeważnie czarny ale zdarzają się też inne, za srebro.

RedBull X1 Prototype, Carbonowy najrzadszy model w bez farby za złoto.

Odnośnik do komentarza

Ktoś może potwierdzić, czy prawdą jest otrzymanie Red Bull X2010 za zdobycie 35 lvl w B-Spec?

 

Tak to prawda! To jest Czwarty X1, który można zdobyć w grze, pomalowany jest tak samo jak model Sebastian Vettel, w zasadzie to jest ten sam X1, piątym jest ostatni model, który można kupić w sklepie po zdobyciu levelu 40 i wpłaceniu 20.000.000cr. A poprzednie trzy są do zdobycia w Vettel Challenge.

 

RedBull X1 2010 Sebastian Vettel za brąz, to taki niebieski w barwach redbull racing, za brąz.

RedBull X1 pomalowany na losowy kolor, przeważnie czarny ale zdarzają się też inne, za srebro.

RedBull X1 Prototype, Carbonowy najrzadszy model w bez farby za złoto.

roznia sie moca ?

Odnośnik do komentarza

to znowu ja :P

chcialem poradzic sie kogos, kto przejechal NASKAR w B-Spec.

nie mam pojecia, co moge zrobic by ten Cymbal wygral.

mam 21 lewel, a on jedzie jak by byl 1 do nieczego sie nie stosujac.

massakra.

 

Na krótszych trasach zmniejsz mu skrzynie biegów o jakieś 20km, na dluższych zostaw standardowo. Można dać także aero na przód i tył po +10, żeby nieco szybciej w zakręty wchodził.

Odnośnik do komentarza

to znowu ja :P

chcialem poradzic sie kogos, kto przejechal NASKAR w B-Spec.

nie mam pojecia, co moge zrobic by ten Cymbal wygral.

mam 21 lewel, a on jedzie jak by byl 1 do nieczego sie nie stosujac.

massakra.

 

Skroc skrzynie na trasach z duza iloscia zakretow, i "hotness", po wyprzedzeniu wszystkich (1 do 3 okrazen), trzymaj na tych trasach na srodku = mniejsze zuzycie opon - dojedziesz na 1 komplecie z duza przewaga.

Odnośnik do komentarza

Ten konkurs na ppe to padaka... Nie wiem czy wygrałem (udało mi się zrobić co trzeba). Z pewnością nie jestem jedyny ale ciekawe czy byłem pierwszy. Niestety ludzie ciągle spamują i praktycznie nie da się przeglądać strony z konkursem (procek ciągle 100%). Skoro już przynajmniej 1 osoba zrobiła co trzeba powinni zablokować dodawanie kolejnych komentarzy... Trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza

Ten konkurs na ppe to padaka...

mozna dodać jaki konkurs takie ppe... :teehee:

Nie wiem czy wygrałem (udało mi się zrobić co trzeba).

Moim zdaniem nie ma na to najmniejszych szans, gdyż nie masz sekwencji komentarzy zgodnych z ich regulaminem konkursu.

Niestety ludzie ciągle spamują i praktycznie nie da się przeglądać strony z konkursem (procek ciągle 100%). Skoro już przynajmniej 1 osoba zrobiła co trzeba powinni zablokować dodawanie kolejnych komentarzy... Trzeba czekać...

Fakt firefox dostaje szajby przy tej ilosci komentarzy, taki juz jest ten "wspanialy" ff.

Oczywiscie przetestowalem inne przegladarki, najlepsza okazała sie safari, gdzie przy ilosc ponad 6tys komentarzy strone mozna przegladać normalnie, bez scinek ;) (wow!)

Opera i google chrome minimalnie gorzej od safarii. Nie smieć sie - testowane na zabytkowym laptopie ;)

 

edit

jednak nieoficjalne wyniki wskazuja ze emet ma 6 miejsce ;)

czyli regulamin konkursu i zasady też są padaczką ;)

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Ten konkurs na ppe to padaka... Nie wiem czy wygrałem (udało mi się zrobić co trzeba). Z pewnością nie jestem jedyny ale ciekawe czy byłem pierwszy. Niestety ludzie ciągle spamują i praktycznie nie da się przeglądać strony z konkursem (procek ciągle 100%). Skoro już przynajmniej 1 osoba zrobiła co trzeba powinni zablokować dodawanie kolejnych komentarzy... Trzeba czekać...

Pierwszy to napewno nie byles ale na nagrode jakas to powinnes sie zalapac. nie mogli zablokowac konkursu bo sami nie wiedzieli kto juz dojechal do mety a i nagrod bylo przeciez wiecej niz jedna :)

 

PS. jak BARDZO chcecie porozmawiac o tym konkursie to proponuje sobie zalozyc nowy temat a tutaj odpuscic pisanie bo z gra to ma malo wspolnego

Odnośnik do komentarza

to znowu ja :P

chcialem poradzic sie kogos, kto przejechal NASKAR w B-Spec.

nie mam pojecia, co moge zrobic by ten Cymbal wygral.

mam 21 lewel, a on jedzie jak by byl 1 do nieczego sie nie stosujac.

massakra.

 

Skroc skrzynie na trasach z duza iloscia zakretow, i "hotness", po wyprzedzeniu wszystkich (1 do 3 okrazen), trzymaj na tych trasach na srodku = mniejsze zuzycie opon - dojedziesz na 1 komplecie z duza przewaga.

Skracanie skrzyni w nascar to głupota, zwiększa się moc na tylnie koła = koła boksują, szybsze zuzycie gum

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

to znowu ja :P

chcialem poradzic sie kogos, kto przejechal NASKAR w B-Spec.

nie mam pojecia, co moge zrobic by ten Cymbal wygral.

mam 21 lewel, a on jedzie jak by byl 1 do nieczego sie nie stosujac.

massakra.

 

Skroc skrzynie na trasach z duza iloscia zakretow, i "hotness", po wyprzedzeniu wszystkich (1 do 3 okrazen), trzymaj na tych trasach na srodku = mniejsze zuzycie opon - dojedziesz na 1 komplecie z duza przewaga.

Skracanie skrzyni w nascar to głupota, zwiększa się moc na tylnie koła = koła boksują, szybsze zuzycie gum

ale to nie ma wiekszego znaczenia(tak mi sie wydaje), bo w kolejnym wyscigu mam je kompletnie nowe, wiec nie ma sensu zjezdzac do boksu, gdzie jest tylko 18 kolek do zaliczenia. jest ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...