Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Notka na oficjalnej stronie GT5

 

INFORMACJE GT5

Informacja o konserwacji

 

Ostatnia aktualizacja : 24 lut 2011

 

 

Usługa sieciowa Gran Turismo 5 zostanie poddana konserwacji w następujących godzinach:

 

Początek: 25.02.2011 04:00 (CET)

Koniec: 25.02.2011 05:00 (CET)

 

Podczas konserwacji nie będzie możliwe połączenie z usługami sieciowymi.

 

*Uwaga: Dokładny czas konserwacji może trochę różnić się od podanego.

 

Źródło

Odnośnik do komentarza

Ale dalej sa sytuacje z dupy ze lekkie otarcie dyskwalifikuje , mogli wrocic do rozwiazan z poprzednich gt gdzie za bicie po autach czy bandzie byla pieciosekundowa kara czasowa

W której licencji tak jest po updacie? Chyba o czymś nie wiem.Czasówek po upie chyba nie zmienili ale licencje z wyprzedzaniem już tak.Wygląda to tak jak wcześniej pisaliśmy z tą różnica ,ze np ws-8 i IC-1(Rzym)spowolnili oponentów a nie dodali mocy naszemu samochodowi tak jak myślałem wcześniej

pierwszy link z s-8 pochodzi z przejazdu przed upem .Widać ,ze po mimo pełnej prędkości"wózki" mnie odstawiają i ledwo je doganiam(robiłem to ze 100 razy) .Czas 2.26.991

 

Przy drugim przejeździe popełniając wiele błędów i nawalania w przeciwników (jedno z pierwszych podejść)widać jak szybko zdołałem wyprzedzić wszystkich mimo gorszego czasu niż wcześniej 2.29.566

 

Chojny,Emtebe.Dla was filmiki z S-2

przed upem trzeba było bardziej uważać bo zaraz dyskwalifikacja:

 

Po upie rzeczywiście wygląda to trochę tak jakby przeciwnicy byli szybsi.Widać jednak różnice bo mozna sobie pozwolić na więcej, ponieważ nie ma kar za obijanie się o inne fury.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Jest łatka 1.07....PD uwalio wysyłanie aut powyżej 1mln, więc można zapomnieć o wymianie perełek.

Sprawdzone...jak i to że można wysłać tylko jedno auto dziennie na konsoli, a nie na koncie.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

No i skończy się handlowanie RedBullami i innymi bolidami na Allegro :thumbsup:

 

Oto oficjalne info o aktualizacji (1.07)

 

Pojawiła się nowa aktualizacja do Gran Turismo 5.

Główne zmiany wprowadzone w aktualizacji:

 

[Większe zmiany i nowe funkcje]

Rankingi znajomych

W Próbach driftu i Próbach czasowych możesz teraz wyświetlać tablice wyników zawierające tylko rezultaty swoich znajomych. Do tej pory znalezienie znajomych na ogólnej tablicy wyników było dość kłopotliwe. Teraz łatwiej możesz porównać swoje czasy z wynikami kumpli, co pozwoli ci prowadzić bardziej zaciętą rywalizację w gronie znajomych.

 

 

[Poprawienie wykrytych problemów]

- Do całkowitej liczby Punktów Osiągów (PO), będącej wyznacznikiem jakości auta, nie jest już wliczana wartość opon. Możesz teraz w poczekalni ustalać zarówno ograniczenia dotyczące Punktów Osiągów, jak i opon.

- Naprawiono problem, który powodował, że osiągi samochodów elektrycznych ulegały zmianie po pewnym czasie jazdy.

- Powtórki pobrane z list rankingowych zawodów sezonowych mogą już być odtwarzane bez żadnych problemów

 

 

[inne zmiany]

- Samochodami wartymi ponad 1 000 000 kr. (wliczając w to niezrealizowane kupony podarunkowe na samochody) nie można teraz handlować, co ma zlikwidować problemy występujące w procesie handlu. Wymiana samochodów między znajomymi powinna odbywać się za pośrednictwem systemu wynajmu.

 

 

[sprawdzanie wersji gry]

Aby sprawdzić swoją wersję gry, wciśnij przycisk "Instrukcja" w dolnej części ekranu menu głównego. Numer twojej wersji znajdzie się w lewym górnym rogu strony spisu treści.

 

Jeśli numer zaczyna się od "Ver. 1.07", grasz w najnowszą wersję gry.

 

Jeśli nie, wciśnij przycisk PS i wyjdź z gry. Jeśli twój system PS3™ jest podłączony do internetu, gra zostanie zaktualizowana automatycznie po ponownym uruchomieniu.

Odnośnik do komentarza

To ograniczenie wymian aut to chory pomysł. W tym momencie czuje się oszukany przez PD bo jak kupowałem grę ta opcja była i mi na niej zależało. Gra ląduje na Allegro.

 

A ja uważam że to bardzo dobry pomysł... Skończy się sprzedawanie furek na aukcjach i przykróci się trochę zapędy pseudobiznesmenów myślących że ukręcą na tym trochę PLN. A poza tym jakbym chciał się wymieniać 10-cioma autami dziennie to bym kupował resoraki a nie GT5 - w tej grze powinno doceniać się każde wykonanie oraz styl prowadzenia auta a nie zakładać tony kont na PS i kombinować jak tu sprzedawać RedBulle i żerować na małolatach którzy to potem świrują że mają takiego czy innego bolida... A jak koś chce sobie trochę zarobić to niech idzie i znajdzie sobie uczciwą pracę a nie sprzedaje auta z 3 zela.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co Ci przeszkadza handel autami na Allegro? Nikt Ci nie każe ani kupować ani sprzedawać. Jeśli kogoś zadowala 3zł za auto to co w tym złego? Ja sam kupiłem kiedyś Red Bulla za 5zł, ani ja nie zbiedniałem ani sprzedawca się zbytnio nie wzbogacił a miałem świetny wóz. Twój komentarz sugeruje mentalność psa ogrodnika "sam nie korzystam to i innemu nie dam".

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Tu bardziej chodzi o to ,, po co mam sie meczyc jak dzik i wytrenowac do perfekcji wyzwania vettela skoro moge miec x1 bez jakiegokolwiek wysilku ''

dla normalnych graczy gra traci cel ,bo po h.j bede robil te 50 000 km zeby kupic jedno auto :/ za 2kk, ta latka moze tez miec trzecie dno , SONY ma swiadomosc tego co sie dzieje i niedlugo wprowadzi platny salon , powiedzmy 5$ za auto , tak tez mozna :P

Odnośnik do komentarza

Ja kupuje grę by się dobrze bawić a nie irytować zbyt trudnymi wyzwaniami. Jeśli ktoś chce się wysilać to może "uczciwie" zdobyć auto i mieć satysfakcje a ktoś inny woli mieć na już kosztem paru złotych. Ten pomysł z płatnym salonem jest sensowny, nie pomyślałem o tym, może Sony faktycznie dlatego ukróciło wymianę autami.

Odnośnik do komentarza

Ja kupuje grę by się dobrze bawić a nie irytować zbyt trudnymi wyzwaniami.

 

Skoro wyzwania zapodane w GT5 są dla Ciebie zbyt trudne i nie masz w sobie tyle zapału by bawić się w doszlifowywanie swoich umiejętności to faktycznie sprzedaj tą grę na Allegro bo zdecydowanie nie jest ona dla Ciebie.

 

Jeśli ktoś chce się wysilać to może "uczciwie" zdobyć auto i mieć satysfakcje a ktoś inny woli mieć na już kosztem paru złotych.

 

W takim razie najlepiej sprzedajmy wszystkie osiągnięcia i trofea z gier jakie mamy bo po co się męczyć i uzyskiwać najlepsze wyniki samemu? Czy teraz będzie chodziło już o to by w ciągu godziny mieć coś co inni wypracują sobie po kilkudziesięciu godzinach grania?

 

Ten pomysł z płatnym salonem jest sensowny, nie pomyślałem o tym, może Sony faktycznie dlatego ukróciło wymianę autami.

 

Z jednej strony jest to jakieś wyjście ale z drugiej strony wszystko będzie się sprowadzało do naładowania portfela w PSN i kupowania na umór aut które ktoś sobie wypracowywał przez kilka(naście) dni. Kiedyś tego nie było i jakoś nikt nie narzekał a wręcz przeciwnie - każdy kto już zakupił określoną grę (niekoniecznie z serii GT) znalazł w sobie tyle zapału i samozaparcia by przejść/odblokować/zdobyć/wycisnąć z gry jak najwięcej, a nie iść po najmniejszej linii oporu. No cóż - smutne to.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sytuacja. W B-Spec jadą we czterech wyścig Indy500. Pit stop ustawiony na zjazd przy 10% siły. Pierwszy kierowca zjachał tak jak było ustawione. Drugi wsiadł, zrobił z 7 okrążeń i zjachał do pit stopu. Czyżby w GT5 była zaimplementowane takie coś że jak kierowcy chce sie lać albo srać to zjeżdza do pit stopu?

Miał ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Jest łatka 1.07....PD uwalio wysyłanie aut powyżej 1mln, więc można zapomnieć o wymianie perełek.

Sprawdzone...jak i to że można wysłać tylko jedno auto dziennie na konsoli, a nie na koncie.

 

 

skończyły się "prezenty urodzinowe", a doszedłem już do takiej wprawy że dostawałem osiem prezentów na godzinę. :potter: :ninja:

Odnośnik do komentarza

Ja kupuje grę by się dobrze bawić a nie irytować zbyt trudnymi wyzwaniami. Jeśli ktoś chce się wysilać to może "uczciwie" zdobyć auto i mieć satysfakcje a ktoś inny woli mieć na już kosztem paru złotych. Ten pomysł z płatnym salonem jest sensowny, nie pomyślałem o tym, może Sony faktycznie dlatego ukróciło wymianę autami.

 

to kup sobie Wii :woot:

Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza

Mam Wii :)

 

z GT radziłem sobie całkiem nieźle mimo że jestem noobem w tej serii. Puki co niewiele wyzwań mnie przerosło, jednym z nich było wyzwanie S.Vettela- tego nie dam rady przejść na brąz. Dlatego kupiłem na aukcji i tylko dzięki temu mam Red Bulla. Nie wiem czemu i tworcy i fani chcecie dyktować jak należy bawić się w GT5. A jeśli ktoś kupił żeby pojeździć wypasionymi furami i nie chce mu się bawić w wyzwania to robi tym komuś krzywdę czy co?

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Również jestem przeciwny temu handlowi samochodami w GT5. Pomijam fakt, że od samego początku powinno to być wyeliminowane w jakiś sposób, a nie że można było sobie 1543534534 samochodów dziennie "tworzyć" i dublować.

Oprócz tego uważam, że gra powinna sprawiać przyjemność, a nie być szansą na zarobek dla tego co ją kupił bo to traci sens jak ktoś zamiast grać, sprzedaje samochody, których i tak pewnie sam nie wygrał, ale sam również zglitchował w bliżej nieokreślony sposób.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Dzisiaj dziwna rzecz się u mnie działa, a mianowicie:

Wieczorem włączyłem B-spec 9h, 3 kierowców na 37lv , wstaje rano zostało 30 min do końca wyścigu i widzę że auto na każdym okrążeniu zjeżdża do pit-stopu.

Dostaje komendę nie zjeżdżaj, a na kolejnych i tak znów to robi, tankuje 2L i stoi 5sec.

Próbowałem zmieniać opony czy czas zjazdu, nic to nie zmienia.

Miał ktoś podobne "jajca'?

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Nie do końca może zrozumiałem, ale wydaje mi się, że nie miałeś paliwa i kierowcy zjeżdżali, żeby zatankować :)(trzeba było wlać więcej niż 2l :) )

Albo po prostu jakiś 'robal' ;p

Paliwa było full, dolewali tylko 2L, które stracili na poprzednim okrążeniu.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

poszukuje kogoś kto mógłby mi pomóc powielić lakier. Mam silver chrome, matte black, red. Te chciałbym powielić. Mogę komuś pomóc w powieleniu gold chrome, którego jeszcze nie mam. Tak pokrótce to powielanie polega na wysyłaniu lakieru i kopiowaniu save'ów.

Zrób sobie nowe konto i sam sobie powielisz, w czym problem.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...