Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za wypozyczenie - pomogl mi wbic 35 LVL w B-Spec. :)

 

saptis - to carbon, a dostał go ode mnie :teehee:

odnosnie roznej mocy to tym ktorym jezdziłeś "dotarł sie", przy okazji polecam zmień olej, kilka koników przybędzie :potter:

Niezly podarunek w takim razie. :)

Dzieki za info. - tak wlasnie myslalem, ze to efekt dotarcia sie silnika.

Jak zdobyc takiego carbona, czyzby byl czescia bonusu limitowanej edycji ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zaliczylem wyzwanie Sebastiana Vettela na braz, gralem na padzie - jestem z siebie dumny i bardzo sie ciesze ! :woot:

 

W ustawieniach mialem TCS 5, ABS 1, wspomaganie kierowania duze, czulosc sterowania 7.

Juz jakis czas temu podchodzilem do tego wyzwania, ale do mety dojezdzalem kilkanascie sekund po czasie, do tego nie potrafilem zapanowac nad bolidem i wyczuc go.

 

saptis - zmotywowałeś mnie i sam postanowiłem jeszcze raz (któryś już tam z kolei) spróbować zaliczyć Suzuke (pozostałe już dawno miałem na brąz)... Do tej pory brakowało mi 5-7 sek na dwóch okrążeniach. Wbiłem Twoje propozycje ustawień i auto prowadziło się o niebo lepiej - o wiele łatwiej się nad nim panuje i przy odrobinie już wprawy wyeliminować możne z jego stylu jazy nieprzewidywalne zachowania. I w ten oto sposób sam stałem się posiadaczem kompletu krążków z brązu - wbiłem Suzuke z wynikiem 2:25:907 :rolleyes: I to mi wystarczy - jako że nie mam kierownicy nie będę się więcej katował - plan minimum wykonałem :) ... A to że w istniejących/zaplanowanych trofeach braknie mi tylko dwóch (złotego standardu i Platyny) to i tak uważam za wynik i tak bardzo dobry... wszak Vettela już dawno spisałem na straty:)

Podobnie jak Ty mam teraz dwa identyczne Red Bulle :)

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza

Ciesze sie, ze moglem pomoc ! :)

Dzisiaj sprawdzalem ustawienia i jak dalem TCS na 1 to tez dobrze sie jezdzilo X2010 Red Bull. :)

Podobno wysoki TCS spowalnia samochod, wiec postanowilem go zmniejszyc i w zasadzie nie widac roznicy w prowadzeniu.

 

8-bitowe Gran Turismo: :D

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Od pewnego czasu mam problem z dołączeniem się do pokoi online. Pojawia się błąd niezgodności z siecią. Co to może być?
Problem z przekierowaniem portów. Tu się mogą dziać różne cuda niewidy, np. po pewnym czasie przekierowania mogą zanikać lub też być losowo otwarte lub nie (mimo, że wszystko jest przekierowane dobrze). Na poprzednim routerze miałem ogromne problemy w dołączaniu w GT5, w 70% przypadków porażka po długim czekaniu. Ale przypadkiem zrobiłem test gdy net szedł przez kilka routerów / natów bez przekierowania portów i dołączałem za każdym razem (dopiero za ok.30-tym się nie udało). Co do diabła? Winny okazał się router, na obecnym przekierowanie działa jak trzeba, ale i tak GT5 wykorzystuję tylko do testów NAT-u.

 

ale resztę też mam na złoto i tam nie ma gdzie oszukać :)
Chyba jest i chyba było tu na forum, widziałem filmik jak jeden glitcher ciął ostatnią szykanę na Suzuce, znalazł cheat aka glitch na obejście systemu, jakiś dziwny bo ciął tylko na 1 okrążeniu (nie pamiętam na którym). To co innego niż na Monza, tam kar nie ma więc trudno mówić o cheacie/glitchu.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...