Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie. Jest złoto. thumbsup.gif

 

Swoja drogą, ciekawe jak długo jeszcze będziemy otrzymywali zawody sezonowe. To jest świetny motyw, który utrzymuje przy grze. Przede wszystkim to nasza nagroda za długie oczekiwania związane z premierą GT.

 

Co do sezonówek - fajnie że wprowadzili ograniczenia dotyczące samochodów w nich uczestniczących ale mogliby podnieść znów troszkę nagrody za ich zwycięstwa :)

Odnośnik do komentarza

Hong Kong? Las Vegas? New York? Paryż? Seattle? Seul? Valencja?

 

Sory, ale zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

 

 

Po długiej przerwie, wróciłem do GT5 i powiem wam, że po raz kolejny mogę powiedzieć, że to genialny racer i nie ma na konsolach lepszego.

 

Niech wprowadzą do GT Life headtracking ;/ Że niby czemu nie może to działać?

 

Powiem wam, że doświadczyłem jednej miażdżącej rzeczy. W najnowszym Top Gearze jest recenzja McLarena MP4-12C. Clarkson odnosił się do jego bezpośredniego rywala - Ferrari 458 Italia. Wróciłem do wcześniejszego numeru z recenzją Ferrari i powiem wam, że wiele z tych rzeczy, które są opisywane. Niby szczegóły, ale cieszą niesamowicie.

 

I naważniejsze. McLaren jest perfekcyjnie wyważonym samochodem. Doskonale skonstruowanym, ale tak jak powiedział Clarkson - to 458 Italia ma to coś ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dopiero dzis po kilku-dniowych probach przejechalem Gran Tour: Alfe 8C na gold.gif

.

wszystko robilem w miare dokladnie i naprawde dziwilem sie czemu, wciaz brakuje mi kolo 0,5 sec. do progu czasowego.

jak okazalo sie dlugi luk w prawo zaraz, za mostkiem pokonywalem zbyt dokladnie sugerujac sie linia pomocnicza, ktora spowalniala mnie, uniemozliwiajac zmieszczenie sie w prgu czasowym.

juz mam blizej, jak dalej :whistling:

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

24 New Track Logos Discovered on Gran Turismo 5 Website

Miejmy nadzieję, że to zwiastuje jakiś konkretniejszy, a przede wszystkim darmowy update :thumbsup:

YESSS EL CAPITANA bedzie dostepna , sa juz jakies foty , mam nadzieje ze trasy nie beda szybkimi portami z PS2 i PSP...

 

chodzi ci o te zdjecia samych log tych torów ? czy jakieś większe konkrety ?

Odnośnik do komentarza

czy mozna w jakis sposob deaktywowac animacje(demka) po kupnie jakiegokolwiek autka, by nie trwalo to tak dlugo?

________________________

tego sie obawialem :/

chodz w sumie jest to zbedne teraz, bowiem jest na to latwy sposob :)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Kaz chciał jeszcze 2 lata na dokończenie GT5. teraz pracuje nad nowymi trasami i samochodami premium. Jeszcze nie zdecydował czy będą w GT6 lub DLC do GT5. Wywiad pochodzi sprzed roku czyli możemy mieć nadzieje na DLC w najbliższym czasie.

http://www.gtplanet.net/kazunori-wanted-another-2-years-for-gt5-development/

Odnośnik do komentarza

Skoro Kaz potrafił wypuszczać płatne dema gier pomiędzy pełnoprawnymi częściami serii (mam na myśli chociażby Gran Turismo 2002 Tokyo-Geneva, Gran Turismo 4 Prologue czy Gran Turismo 5 Prologue) to jestem przekonany w 100% że jakiekolwiek DLC będą płatne. Skoro kolejne części wypuszczane są co 3, 4 a nawet 5 lat to Polyphony musi w międzyczasie się z czegoś "utrzymywać" - miło jest wytworzyć sobie nowe źródełko z których będą spływały pieniążki. Poza tym - pieniędzy nigdy za dużo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...