Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Gość konstant

Tzn.? Większej filozofii tam nie ma, ustawiasz Force Feedback ile ci odpowiada - dla mnie w DFGT pasuje 7, ale dziewczynie wyłączam, bo sobie nie radzi.

 

 

A np. czulosc sterowania? Jadac na widoku z kabiny musze zrobic wieksze ruchy niz kierowca. Czy to normalne?

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Widze, ze temat obumarl, wiec zeby go troche rozruszac nieskromnie sie pochwale -

 

zrobilem wczoraj trzeciego golda w vettel challenge :)

 

Suzuka; - moim zdaniem najtrudniejszy sposrod trzech testow gdyz nie ma gdzie "krasc" cennych sekund scinajac jak na Monzie czy wyjezdzajac poza tor jak na Nurbie. Dodam, ze pozwolilem sobie na scinanie i wyjezdzanie poza tor wylacznie dlatego, ze czasy jakie trzeba osiagnac na golda sa lepsze od czasow z filmikow instruktazowych - rzekomo osiagnietych przez samego vettela...(byly kiedys jakies filiki, na ktorych on jezdzil to vettel challenge, ale w grze pewnie sa replaye z innych przejazdow)

 

Moj czas na Suzuce 2.09.932 :P ale przykladowo na nurbie mialem cos kolo 0,7s ponizej limitu - pierwsze okrazenie na Suzi mialem kiepskie, ale po idealnym wejsciu w pierwszy zakret na drugim pomyslalem, ze moze jeszcze bedzie z tej maki chleb i zrobiem idealne okrazenie :) - dojezdzajac do mety po szykanie trzymalem sie prawej strony toru i to moglo dac mi te 68 tysiecznych :)

 

Podsumowujac, uwazam, ze zrobienie misji 34 w GT4 w czasie NTSC (odczekiwanie bodaj 9 czy 11 sekund na starcie) jest o wiele, wiele trudniejszym wyzwaniem niz vettel challenge, szczegolnie gdy to pierwsze robi sie na padzie a drugie na kierownicy.

 

Exp z vettela zapelnil mi prawie calkowicie 39lvl wiec do platyny zostalo mi tylko 40lvl w bspec (mam 38) i 2x wyscigi 24h - ale nie wiem czy bede ryzykowal jezdzenie ich na mojej 4,5 letniej staruszce 60GB, chyba zaczekam do patcha z mozliwoscia save w trakcie...

 

Byl bym zapomnial - pewna osoba z mojej listy poprosila mnie o zrobienie golda w vettelu na jej/jego koncie - z mojej strony nie ma problemu gdyz wczesniej ten ktos pomogl mi w innej platynie, ale czy sami zdecydowalibyscie sie na taka prosbe do kogos ? pytam w sensie takim czy nie wolelibyscie zrobic sami ? zakladjac, ze probowaliscie wiele, wiele godzin i sie nie udawalo ?

A rzeczona osoba jesli to przeczyta niech sie nie denerwuje i w ogole nie reaguje gdyz sami miedzy soba ustalimy czy to zrobie czy nie - zapytalem tylko czysto teoretycznie.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...