Jump to content

Magik

Użytkownicy
 • Content Count

  2123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Magik last won the day on May 18 2014

Magik had the most liked content!

Community Reputation

682 Nie-random

About Magik

 • Birthday 01/27/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  McN_MaGiK

Kontakt

 • GG:
  7305461

Recent Profile Visitors

1888 profile views
 1. Dokładnie. Michał102 i ja też nie możemy dołączyć ale po prostu dodaliśmy graczy z tabeli i gitara :-)
 2. Do eventów w FH4 nie potrzeba fur w garażu :-)
 3. Mnie na początku zdawało się że 26 to solidny czas xD Róznica między furami w ostatnich zadaniach jest tak ogromna że wymaga troche czasu na przestawienie się. Znając Wasz poziom to spokojnie dociągniecie ;-) Jeśli mogę coś doradzić to trzeba obchodzić się baaaardzo ostrożnie z gazem na prawym nawrocie (zaraz po pierwszej szykanie). Wręcz zamulić auto na 3 biegu żeby nie dopuścić do uślizgu tylnej osi.
 4. Dla wygody warto zmienić obłożenie przycisków: A- bieg w dół B -bieg w górę
 5. Dokładnie. Zespół nie miał takiego widzimisie żeby puścić Hamiltona, tylko dostał instrukcję od sędziów. Zignorowanie tego z pewnością skończyłoby się czymś więcej niż 5 sekundami kary.
 6. Nie no wyprzedanie z 4 kołami poza torem musiało skutkować koniecznością oddania pozycji. Co mi nie pasuje to te wyjazdy Hamiltona w czwórce (29 razy!). Ok, tłumaczyli się że ponoć w wyścigu to miało być dopuszczalne. Tylko skoro tak było to dlaczego nagle w połowie wyścigu sędziowe nakazali Lewisowi zaprzestać takiek jazdy pod grośbą ostrzeżenia a potem kary?
 7. Nawet nie wie wiedziałem co to discord xD
 8. Jeśli chodzi o przewijanie to wychodzi na to że w rywalach gra "przejmuje" ustawienia z trybu z którego została wczytana. Jak wiadomo rewind nie działa na początku wyscigu i przez pierwsze kilka/kilkanascie sekund eksploracji. Więc jeśli w tym momencie zmienisz tryb na rywali, to rewindu tez nie będzie. Zatem jak rewind nie dziala to wystarczy że odpale free roaming, pojeżdże ze 30 sekund i potem wracam do rywali. Mam nadzieję że u Ciebie też zadziała ;-)
 9. W 100% sie z Wami zgadzam. Siakiś jeb***y łajpałt
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.