Skocz do zawartości

KASTA - Prawda naga


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

1292612579.jpg

 

Info:

Waldemar Kasta - Prawda Naga (Grudzień 2010)

Jakość : 320kb/s

Format : mp3

 

Tracklista:

1 INTRO

2 KRÓL ft DONGURALESKO

3 BÓL ft NULLO

4 POWRACAM

5 FLOW

6 ŁATWOPALNI

7 SKIT

8 KASTASTYL ft SZAD

9 AKORDEON ft JARECKI, GRUBSON

10 BY

11 READY ft DEADLY HUNTA

12 MINA

13 OUTRO

 

CD2

 

1 INTRO

2 TA GRA

3 DZIECI

4 A GDYBY TAK ft MASS CYPHER

5 KOMBATANT

6 FANFA ft DEADLY HUNTA, GRUBSON

7 SKIT

8 FEJM ft PORK

9 WEŹ

10 MIOTAM ft DEADLY HUNTA

11 DZIŚ

12 WEJŚĆ

13 OUTRO

 

DL:

 

Ch,uj w du,pe prawilniakom - odPEBujcie sie, muahahahaha

 

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Akurat dla mnie masz stajla jest za(pipi)is,cie bekowe i wkreca sie na impreske, lubei ten kawalek serio. Pewnie nie pamietasz zamierzchłych czasow, jak ten kawalek wchodzil do ramowki vivy, lecialo non-stop i beka byla grana.

Po prostu nie podoba mi sie rap serwowany przez 3w, dobry mieli jeszcze kawalek co nazywal sie chbya wuuf, ale to ze wzgledu na goscinne zwrotki. Nudni sa i nie kreci mnie ich wizja rapu.

A kaste za moment sprawdze, dobre moze byc, szkoda tylko tego murzynstwa na ficie.

Odnośnik do komentarza

Spoko, przecież to nie ja zacząłem.

 

Nie ma to jak chęć do powiedzenia ostatniego zdania śmiecąc w topicu przy okazji cnieeE?

 

A co do płytki to Fanfa ma kosity bit, gural bardzo spoko pojechał poza tym trililili srarara, kastastyl i parę innych kawałków też wpada w ucho.

Nie podobał mi się specjalnie kawałek z Grubsonem i kimś tam jeszcze, może dlatego że za nim nie przepadam

Ogólnie- jest dobrze, mogło być lepiej.

Po cichu liczyłem na coś około płyty roku, no ale raczej nie :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Akordeon to dla mnie porażka - dziwię się że zrobił coś takiego. Ogólnie płyta nawet ujdzie, ale jak dla mnie to nie jest to co Waldek może naprawdę pokazać. Jednak bity Whitegouse'u robią swoje. Nie mówię że Donatan robi słabe bity czy coś, ale dla mnie bity Magiery i Laski to jest ekstraklasa w Polskim rapie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...