Skocz do zawartości

DC Universe Online


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

6072960x.jpg

 

(0trophy_bronze.png, 3trophy_silver.png, 10trophy_gold.png, 1platinum.png

 

Srebro: silver.gif

 

Tanks Very Much

Achieve level 10 as and gain the Tank Role.

 

Mission Control

Achieve level 10 as and gain the Controller Role.

 

The Healing Touch

Achieve level 10 as and gain the Healer Role.

 

Złoto: gold.gif

 

The Queen's Favorite

Achieve level 30 as a villain mentored by Circe.

 

Criminal Mastermind

Achieve level 30 as a villain mentored by Lex Luthor.

 

The Joker in the Deck

Achieve level 30 as a villain mentored by the Joker.

 

Knight for Justice

Achieve level 30 as a hero mentored by Batman.

 

Warrior of Truth

Achieve level 30 as a hero mentored by Wonder Woman.

 

Champion of Earth

Achieve level 30 as a hero mentored by Superman.

 

Acrobatic Ace

Achieve level 30 as an acrobat.

 

Fearless Flier

Achieve level 30 as a flier.

 

Speedster Supreme

Achieve level 30 as a speedster.

 

Platinum Pace

Earn a platinum medal in any race.

 

Platyna: platinum.png:banana:

 

Platinum Trophy

Earn every other Trophy in the game.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze powiedziane, o ile ktoś ją w ogóle kupi bo beta jest fajna trzeba przyznać ale dużo osób na przeróżnych forach nie chce się dać ruchać w dupsko i płacić za grę którą już kupili. Na europejskim blogu obsługa "sie obraziła" i na pytania i bluzgi nt. subskrypcji nie mają zbytnio ochoty odpowiadać. Mimo że to zabawnie zabrzmi(bo beta jest naprawde fajna) to mam nadzieje że poziom sprzedaży szybciutko zrówna się z gównem na naszych trawnikach :).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

gdzieś czytałem, że w wersji 3-2-play nie będzie trofików; BŁĄD!

dziś w nocy zassałem gierkę odpaliłem przed chwilą i wszystko jest na miejscu; trofiki są do wbijania, ale rzeczywiście, chyba nie jest to taka gra, przy której chciałbym spędzić +200h dla platyny; no ale z drugiej strony, jak ktoś ma bardzo ograniczony budżet i chciałby dość łatwo (bo taka raczej jest ta gra) wbić platynę, to chyba warto ;)

 

(przypominam tylko, że z pss ściąga się najpierw paczkę 120 lub 240mb, instaluje to, a potem, po uruchomieniu zaczyna się ściąganie całej reszty gierki; 14gb, przy dość chyba wolnym serwerze zablokowało konsolę na kilknaście godzin; pamiętajcie, że to nie zwykłe ściaganie z poziomu xmb, a uruchomienie gry i ściąganie zawartości przy odpalonej aplikacji!)

Odnośnik do komentarza

gdzieś czytałem, że w wersji 3-2-play nie będzie trofików; BŁĄD!

dziś w nocy zassałem gierkę odpaliłem przed chwilą i wszystko jest na miejscu; trofiki są do wbijania, ale rzeczywiście, chyba nie jest to taka gra, przy której chciałbym spędzić +200h dla platyny; no ale z drugiej strony, jak ktoś ma bardzo ograniczony budżet i chciałby dość łatwo (bo taka raczej jest ta gra) wbić platynę, to chyba warto ;)

 

(przypominam tylko, że z pss ściąga się najpierw paczkę 120 lub 240mb, instaluje to, a potem, po uruchomieniu zaczyna się ściąganie całej reszty gierki; 14gb, przy dość chyba wolnym serwerze zablokowało konsolę na kilknaście godzin; pamiętajcie, że to nie zwykłe ściaganie z poziomu xmb, a uruchomienie gry i ściąganie zawartości przy odpalonej aplikacji!)

Raczej nie wbijesz nic bez płacenia, daj znać jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza

nie wiem dokładnie, nie ogarnąłem jeszcze tego, bo raczej z ciekawości to ściągnąłem niż z chęci grania czy walenia trofów, ale wygląda to jak pełna gra - grając tak z głupa, chwilkę biegając po jakiejś dziwnej bazie, wskoczyłem na 3ci poziom, a trofiki są za 30sty lvl; z tego co widziałem levelowanie można przyśpieszyć poprzez kupienie dodatków w pss (bezpośrednio z poziomu gry), ale wygląda na to, że i bez tego jest to możliwe;

wydaje mi się, że nie wprowadziliby ograniczenia na darmową wersję (tym bardziej, że już nie widziałem na psn możliwości subskrypcji gry jak przed wydaniem jej w formacie freeware);

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...