Jump to content

Jakie gry z najlepszym dźwiękiem


Daro^^

Recommended Posts

  • 1 year later...

Witam sorry że odkupuje swój stary własny temat ale może ktoś zaproponuje jakieś tytuły ze świetną stroną audio, faktycznie dead space zarówno jedynka jak i dwójka prezentują fenomenalny poziom audio pograłem też w call of duty mw2 i batlefield bad company 2 i battlefield 3 ale żadna z tych gier nie dorównuję dead space, macie jeszcze jakieś propozycję ? platforma dowolna pc, xbox, ps3, tylko nie na wii :)

Link to comment
  • 1 month later...

Wiesz jeśli chodzi o dobry dźwięk to polecam zakup kabla optycznego (jeśli jest taka możliwość) i zagranie sobie w jakąś strzelankę bądź przygodówkę. Albo w coś gdzie naprawdę dużo się dzieje (nawet fantasy). Gdybyś miał ochotę tylko przetestować dźwięk, nie koniecznie przez grę to polecam film blu-ray Helikopter w ogniu / Black Hawk Down albo koncert na blu-ray'u typu Eminem albo Amy Winehouse (te 2 koncerty sam posiadam więc tylko te mogę ci polecić do testowania dźwięku bo o innych koncertach na bd nie mam pojęcia czy dają radę dźwiękowo czy nie ale stawiam, że tak :D) Pozdro.

Link to comment
  • 1 year later...

Witam. :yes: Jeśli chodzi ci tylko o dzwięk DOLBY GIGITAL 5.1 to polecam grę na playstation 3 tytuł RAYMAN ORIGINS animka gra dzwięk  klasa  REFERENCYJNA oraz UNCHARTED DRAKE  FORTUNE  a także numer jeden gra do tej pory nie pobita dzwiękowo HEAVENLY SWORD :nyam1:  gra bardzo WYMAGAJĄCA od sprzętu AUDIO oraz kolumn subwooferów   najwyszej klasy. Pokaz możliwośći PS3 udzwiękowienie tej gry to poezja  klasa H-END   . Polecam także grę Crisis 2  

Pozdrawiam :hi:      

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...