Skocz do zawartości

Starszy brat


Rekomendowane odpowiedzi

http://brudneserca.com/

 

Pare dni temu pojawiło się info o następującej treści

 

'19. grudnia, na 48-godzinnej sesji w Recpublica Studio, Starszy Brat w składzie operacyjnym DJ Ader, MŁD, Kedyf i Zkibwoy, nagrał płytę, a konkretnie 12 tracków. Ogólnie to TBA, tym samym brudne serca (pipi) nigdy nie wyjdą ((pipi) bombki strzelił), nowy rozdział, nowa krwawica, dziękuję nie ma takiego informowania.'

 

Takie projektu można było się spodziewać po wywiadzie, który Zkibwoy udzielił popkillerowi we wrześniu tego roku :

 

"...Dalej, znowu z MŁD i z Kedyfem, których kocham jak braci, nagramy płytę od serca (zespół nie ma jeszcze nazwy, ale rozważamy różne fajne słowa, chociaż za (pipi) nie możemy pobić "ein killa hertz", tym bardziej "brudnych serc"). I nagramy, jeśli tylko żaden z nas nie okaże się pajacem, a Staszek ze studia zechce odebrać telefon albo odpisać na maila (pozdrowienia na łamach mediów, serious business!)."

 

reszta do przeczytania w tym linku - http://www.popkiller.pl/2010-09-05,zkibwoy_z_cyklu_parszywa_13

 

Co ode mnie? No mogę tyle powiedzieć, że szykuje się nam produkcja roku w polskim podziemiu, nawet przebijająca zaj.ebistością nowe produkcje Rasmentalism, W.E.N.Y i Laik'a. Zkibwoy - wiadomo, brudne serca panami undergroundu, Młd- dość mało znany, ale naprawdę świetny MC ze składu Gang Agi, wypuścił w sieć kilka luźnych tracków, a znaną ksywę wyrobił sobie w kawałku na płycie Quiza "Piątka Dla Chłopaków" która jest absolutnie top 3 na tej płytce, Kedyf- Smagalaz i wszystko jasne, wydał też LP "Nie mogę narzekać"(Antyliryczny song ze Zkibwoyem prawdziwy kozak), znany też z featów w kawałkach Smarka, DJ Ader - DJ który wydał wraz ze Zkibwoyem jedną z najlepszych produkcji w podziemiu czyli Obskur.wking z 2005.

 

Jaram sie.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://vimeo.com/18210423

Będzie roz(pipi)!

Coraz większą smakę na ten projekt mam

 

estel, widzę że sprawdziłeś/aś już BRD

Więc dam ci moją topkę podziemia płyt, robioną na szybko żeby komuś zaproponować dobrą muze. pomijając Na(pipi)awszy i Rasment

 

Dinal - W Strefie Jarania i Strefie Rymowania (to sprawdź KONIECZNIE KONIECZNIE, tu lecą linijki będące jak dla mnie epickimi w skali rapu pl)

Brudne Serca - Tony Flegmy Bootleg

Małpa - Kilka Numerów O Czymś

Zkibwoy - Obs(pipi) King

Reno - Następny Level - to też stestuj z priorytetem, sam mam ostatnio na niego wkrętke

 

Sory że tak się wcinam, ale lubie się dzielić dobrą muzą :P

Edytowane przez moha
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

BITY, RYMY, WEEKEND - TRACKLISTA*

1. na parafii, prod. quiz, słowa zkibwoy, kedyf, młd, skrecze dj ader

 

2. underground, prod. quiz, słowa zkibwoy, młd

 

3. dobrze wiem, prod. simon sayz, słowa zkibwoy

 

4. gdybym feat. jazzy, prod. stona, słowa kedyf, jazzy, młd, zkibwoy

 

5. żyję dla, prod. clockwork, słowa kedyf, młd, zkibwoy

 

6. wiara w ludzi feat. dj brk, prod. clockwork, słowa młd, zkibwoy, skrecze dj brk

 

7. praca praca (każdy się wyprze) feat. dj ike, prod. stona, słowa młd, kedyf, zkibwoy, skrecze dj ike

 

8. podróżnik feat. dj krug, prod. zamot, słowa młd, kedyf, zkibwoy, skrecze dj krug

 

9. agresja feat. dj krug , prod. kes-a, słowa młd, kedyf, skrecze dj krug

 

10. starszy brat, prod. zova & młd, słowa zkibwoy, młd, kedyf

 

11. małe rzeczy (wielkie szczęścia) feat. kay, prod. stona, słowa kedyf, kay, zkibwoy, młd

 

12. underground remix, prod. zova, słowa zkibwoy, młd

 

13. małe rzeczy (welkie szczęścia) remix, prod. zova, słowa kedyf, młd, zkibwoy

 

14. outro (du melange), prod. dj ader, słowa starszy brat, skrecze dj ader

 

*zastrzegamy sobie prawo do zmiany wszystkiego, peace!

 

 

INFO:

Nawiązaliśmy współpracę z niezależną oficyną teczaszkiniesąnasze (tudzież tu), co oznacza dla Was tyle, że mamy wydawcę (tfuj wydawca jest złodziejem!) i szansa na wypuszczenie materiału w ładnej formie audiowizualnej wzrasta o punkt procentowy!

 

A na nośnikach, w międzyczasie, grzeją się tracki: trueschoolowi Zkibwoy & Młd na płytę Ike’a, która pojawi się 11.11.11 (djike.com) oraz, zwiastujący solowy projekt Jobiksa, zarejestrowany dzięki uprzejmości Quiza, spontan “C.Z.Ł.O.W.I.E.K.U”, w którym zimne ideały zostają naiwnie zdradzone na rzecz bezwarunkowej miłości!

 

Czuwaj!

 

 

czekam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...