Jump to content

Brak GamerScore !


Recommended Posts

Panowie jakieś cudy dzieją się na moim x'e. Zniknęły mi wszystkie pkt GS , nie mam swojego avatara choĆ jestem zalogowany na swoim profilu. Już wcześniej miałem inne problemy bo nie działały mi żadne gry z x'live i te instalowane z płyt. Wydaje mi się że po części to dysk wysiada ale GS chyba na nim się nie znajduje więc o co kaman ? :confused:

Link to comment
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

gieroy22 Ja mam bardzo podobny problem .

U mnie to wyglada tak: po podłączeniu konsoli do sieci i aktualizacji(nowy dasch) zaczęły znikać mi punkty GS przy czym achivy są widoczne a w niektórych grach zniknęło mi jedno i drugie. W GEARS OF WAR zniknęło mi wszystko oprócz achiva i GS za ukończenie 5 misji, choć w grze mam wszystkie misje odblokowane jak po ukończeniu. Generalnie zrobiło mi sie tak tylko w starszych tytułach z końca listy profil działa jak należy.

Mam pytanie: czy jak sformatuje dysk to odzyskam wszystko (sevy, osiągnięcia itd.) I jak to się odbywa: ściągam to z powrotem na dysk? podczas odzyskiwania TAGU gracza? Będę wdzięczny za pomoc.

Edited by Hipolos
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.