Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś mało rozgarnięty janusz. Gdzie ja powiedzialem, ze wole polskie wersje bo mam problemy z angielskim? Skomentowałem sam fakt braku lokalizacji i argumenty tego goscia ku temu. Jestes naprawde umiarkowanie bystry

 

 

 

wiesz, zwykle jak ktoś ma w (pipi)e polską wersje to sie tak nie emocjonuje pisząc o jej braku, być może źle zrozumiałem twoje intencje

Odnośnik do komentarza

Ponoc data premiery przypadkowo ujrzala swiatlo dzienne ...

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zadebiutuje na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360 i Xboksie One 17 marca 2015 rokum

http://m.ppe.pl/news-29794-poznalismy_date_premiery_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain_.html

 

plus minus tydzien przed moimi urodzinkami. Miodzio, trzymam sie za jaja do tego czasu :-D

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Kolejne mrugnięcie okiem w kierunku fanów serii albo nowa postać, która potrafi "imitować" innych popaprańców. Bo TEN gość jest martwy już naprawdę na amen.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

wygląda na to, ze D.Hayter jednak wystąpi w MGSV: PP, a rola która zagra wydaje  sie byc grubsza, niz sie spodziewaliśmy :)

Zdradzono mi więcej informacji na ten temat. Z początku tego nie rozumiałem. Myślałem, że Kiefer [sutherland – dop. red.] zastąpi Davida jako Big Bossa i Solid Snake’a, ale okazało się, że to nieprawda. Później wytłumaczono mi, że Kiefer, owszem, zagra rolę BB, ale to David pozostanie Solidem.

http://www.pssite.com/news-34978-david_hayter_jednak_pojawi_sie_w_metal_gear_solid_v_.html

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

akkurat dawid hayter to mial najlepszy i najbardziej naturalny glos w mgs1 a potem to juz mocno przesadzal z akcentem na sile jak teraz gralem wmg1 dla przypomnienia to glosy i dialogi byly najlepsze 

 

Akurat zgodze się tylko w przypadku najbardziej komediowych sytuacji i scenek. Ale może odbierz to z drugiej strony. David podkładał głos i Solidowi i Big Bossowi w młodszych latach. Zauważ że Solid po osiągnięciu pewnego wieku zaczął się bardzo szybko starzeć i nie dziwota że facet musiał trochę zmienić barwę na bardziej surową ukazującą trochę jednak zmęczonego człowieka szukającego rozwiązania na jego przypadek (vide: Solid Snake z MGS4).

 

Dla mnie do dziś David jest niezastąpiony i nie zgodzę się akurat że Kiefer jest bardziej naturalny, nie jest, za bardzo próbuje kopiować tonacją Davida i szczerze brakuje mu nie wiem jak to poprawnie nazwać...tej surowości i chrypy człowieka trochę bezwględnego, który przeszedł swoje ale dalej będzie o swoje walczył.

 

Dla mnie najbardziej naturalnie Hayter brzmiał nie tylko w jedynce ale i w trójce gdzie po prostu ciary mnei przechodzą jak go słucham. Chciałbym aby się pojawił ponownie w Phantom Pain nawet jako Solid Snake ale nie pamiętam aby kiedykolwiek była mowa że Solid służył w Afganistanie jak Luquid (choć może to jemu podłoży głos, why not?).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ta akurat co to wogole za sciema pssite i aktor od raidena jak on nie gra nawet w mgs pain pamietajcie o tym ze na trailerze prawdopodobnie jest maly liquid wiec solid snake jest w tym samym wieku i niby dzieciakowi podlozy tez gllos hayter ???? ja bardzo watpie zeby pain wchodzil az tak daleko ze bedzie starszy solid snake ktory go pokona raczej w kolejnej czesci

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam, bardzo sie podjaralem seria mgs i chciałbym zagrać w mgs 4 i 5 a jak wszyscy wiedza w 4ce jest masa nawiązań do poprzednich części.. Tak wiec lepiej oglądnąć na yt poprzednie czy samemu zagrać?? Szczerze to 3 jeszcze w miare spoko wygląda a boje sie ze te starsze części będą zbyt archaiczne dla mnie i mogę się zrazić.. Doradźcie pliss :)

Sent from my RM-914_eu_poland_347 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...