Jump to content

Weekend


Cris

Recommended Posts

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Muszę przyznać, że całkiem dobrze się bawiłam na tym filmie. Idąc na seans nie spodziewałam się niczego genialnego. Poszłam z ciekawości z wiarą, że może w końcu pojawi się coś lepszego, innego o setek takich samych filmów komediowych czy romantycznych, które różni tylko plakat i tytuł. Może i "Weekend" nie jest bliski filmom takim jak "Chłopaki nie płaczą" czy "Killer", ale ma całkiem niezłe teksty i w niektórych momentach naprawdę można się pośmiać. Kończąc, jeśli ktoś chce głębi, fajnej fabuły, czegoś wybitnego, to niech obejrzy "Dom zły". Natomiast jeśli macie ochotę zobaczyć polską komedię w lepszej kondycji niż te, którymi byliśmy zawalani w ostatnich latach, obejrzyjcie "Weekend".

Link to comment

Śmieszy mnie to jak Pazura we wszystkich wywiadach z wielką werwą mówił coś w stylu "nie oszukam polaków, będą się świetnie bawić". No cóż zobaczę(pewnie na TVN za 2 lata) sam czy miał rację ale właśnie po opiniach zalatuje mi to kiszką.

 

To nie jest produkowane przez TVN tylko Polsat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.