Skocz do zawartości

World of Tanks


firana140

Rekomendowane odpowiedzi

http://game.worldoftanks.eu/

 

Zajefajna, darmowa gra, w fazie bety. Z tego co pamiętam wersja full też będzie darmowa i będzie korzystać z mikropłatności.

Opisywana jest jako MMO ale to tak naprawdę tylko shooter z czołgami zamiast żołnierzy.

Masa dostępnych maszyn (większość ważniejszych niemieckich, amerykańskich i radzieckich z okresu mniej więcej 2 wojny światowej) i opcje "tuningu" czyli kupowanie lepszych dział, wieżyczek czy choćby silnika.

 

 

To tak tytułem krótkiego opisu, a od siebie napiszę że gra daje mi sporo radochy nawet jeśli nic nie ustrzelę. Po prostu uwielbiam takie klimaty.

WoT jest nastawiony raczej na arcade ale są elementy takie jak wartość penetracji pocisku i grubość pancerza które skutecznie powstrzymują przed porywaniem się z ciapkiem typu PzKpfw II na T34.

 

Jakby ktoś chciał spróbować (albo już gra ;) to niech mnie doda, mój nickname w WoT - TheHateMachine

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

O.o Tiger II

Na razie robię trochę niemców i rusków na zmianę, obracam się w trochę lżejszych sferach ;p

Pkrzy okazji, hałbice trochę wkurzają, czasem mam wrażenie że obrywam od jakiejś artylerii namierzanej przez GPS a nie działo z okresu 2 wojny światowej

 

 

edit - widzę że jesteś obeznany. czy da się jakoś zdobyć złote monety bez używania mikropłatności?

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Witaj w realiach WoT , gdzie premiuje się kampienie i strzelanie przez całą mapę. Gdzie artyleria ma celność dorównującą pociskom kierowanym ze współczesnych konfliktów i gdzie IosifStalin w wersji 7 jest czymś w rodzaju wrestlera walczącego z tuzinem dzieciorów - do momentu aż wszyscy na raz się na niego nie rzucą, jest nie do rozwalenia ;) Ogólnie jest totalnie OP

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość szpic

mam pytanie

1) jak w tym gownie zabic kogokolwiek?

wyjezdzamy na siebie oboje w ft17

ja strzelam gosciowi w przedni pancerz gosc traci 3%

ja dostaje od niego w przedni stracilem 90%

 

2) w tej grze trzeba celowac wyzej jak strzelam w dal czy pocisk leci prosto jak w morde strzelil ?

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

mam pytanie

1) jak w tym gownie zabic kogokolwiek?

wyjezdzamy na siebie oboje w ft17

ja strzelam gosciowi w przedni pancerz gosc traci 3%

ja dostaje od niego w przedni stracilem 90%

 

2) w tej grze trzeba celowac wyzej jak strzelam w dal czy pocisk leci prosto jak w morde strzelil ?

 

1) Albo wyskoczyles na tier o wiele wyzszy od twojego albo strzelales z amunicji HE :P Zmien pociski na przeciwpancerne.

Ogolnie to jak juz jestes tak blisko wroga to zje.bales, zabija sie z dystansu, najlepiej w grupie. Celuj w boki i tyl, bo na przodzie jest zawsze najgrubszy pancerz. Jezeli juz strzelasz w przod to mierz w weakspoty (wizjery, gniazda karabinow, wlazy)

 

2) Pociski leca w linii prostej, ale zauwaz ze pocisk nie zawsze leci tam gdzie pokazuje srodek celownika. Przed oddaniem strzalu poczekaj az celownik bedzie obejmowal tylko wroga. Aha strzelaj zawsze z trybu snajperskiego (shift).

 

Najlepiej dodaj mnie do znajomych to cie naucze grac w polu walki. :D

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

Kilka rad:

 

- Nigdy nie jedz sam na pale do przodu. Trzymaj sie w poblizu swoich, inaczej szybko ugryziesz piach.

 

- Nie zatrzymuj sie na otwartej przestrzeni, szukaj skal, scian domow i innych objektow, ktore chronia przed wrogim ogniem.

 

- Krzaki ukrywaja cie przed wrogiem, ale tylko gdy stoisz nieruchomo. Przewrocone drzewa nie daja zadnej oslony.

 

- Uzywaj czolgow zgodnie z przeznaczeniem. Light/Medium tanki graja jako scouci. Spotuja przeciwnikow dla artylerii, ale dzieki swojej mobilnosci stanowia zagrozenie dla nieoslonionych bokow czolgow przeciwnika.

 

Heavy tanki to wiadomo, grubo opancerzone bydlaki, ktore nie boja sie przyjac kilku pociskow na klate. Ale i one szybka padna bez wsparcia.

 

Tank Destroyery to takie typowe DPSy. Najwyzszy damage na sekunde, ale bardzo latwo sie je objezdza i niszczy. Jezeli grasz TDkiem to nigdy nie wyjezdzasz jako pierwszy. Campa w krzakach i oslanianie swoich z dystansu.

 

Artyleria to snajperzy, potrafia szybko niszczyc nawet najtwardsze czolgi, potrzebuja jednak kogos kto odsloni im cele na mapie. No i ktos je musi oslaniac, bo szybki med ma je na strzal.

 

To na razie tyle. Pamietaj tez, ze gdy zginiesz to mozesz wyjsc z walki i zaczac nastepna innym czolgiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.