Skocz do zawartości

Lord of Arcana


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyglądają te QTE, no i te elementy rpg brzmią zachęcająco, szkoda że po jap. Marzy mi się MH z mocniej rozbudowanym systemem walki, więcej combosów, specjalnych ataków, bloki i uniki, postawy bojowe czy jakiś pasek rage.

 

Może jeszcze wodotryski? MH jest dobry w takiej formule jaka jest, jak chcesz rozbudowany system walki, combosy (może juggle?), bloki, specjalne ataki, bloki, uniki i rage mode to se pograj w tekkena elo.

Odnośnik do komentarza

Fajnie wyglądają te QTE, no i te elementy rpg brzmią zachęcająco, szkoda że po jap. Marzy mi się MH z mocniej rozbudowanym systemem walki, więcej combosów, specjalnych ataków, bloki i uniki, postawy bojowe czy jakiś pasek rage.

 

Może jeszcze wodotryski? MH jest dobry w takiej formule jaka jest, jak chcesz rozbudowany system walki, combosy (może juggle?), bloki, specjalne ataki, bloki, uniki i rage mode to se pograj w tekkena elo.

Ja gram w Tekkena, elo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dobra ja powiem tak , dzisiaj zacząłem grać w Lord of Arcana i jak na razie mam strasznie mieszane uczucia . Niby fajne  , ale to sterowanie kamerą jest po prostu straszne. Lubie wszystko wymaksować zawszę dlatego skupiam się na rangach S , tutaj jest dość ciężko ,a misji jest naprawdę dużo także poziom trudności jest na wysokim poziomie. Starsznie mi to przypomina Final Fantasy VII: Crisis Core . Pewnie dlatego ,że robiła to ta sama firma. Ciekawi mnie to ,czy ktoś jeszcze to ogrywa w 2014 , niby trochę lat już minęło ,ale z tego co widziałem ,jest możliwość rozgrywki sieciowej i fajnie by było z kimś się udać na jakiś quest i wspólnie razem pokonać jakiegoś potwora. Fabuła niestety nie powala przynajmniej w ty momencie w ,którym ja teraz jestem (FFVII na psp ,też fabularnie dla mnie było beznadziejne). Ale grafika całkiem ładnie się prezentuje , nie widać tutaj tak dużej przepaści czasowej , tak jak wspominałem wcześniej strasznie denerwuje kamera - wpływa to przede wszystkim na komfort rozgrywki jest to tak uciążliwe i tak denerwujące, no po prostu nie chce się tego komentować, a szkoda ,że nie da się zmienić sterowania na krzyżaka ,bo analogiem gra się tak nie wygodnie ,że o ja Cię nie mogę jak w Parasite Eve przyzwyczaiłem się do tego analoga, tak tutaj zupełnie nie mogę.  Musze jeszcze poszperać w opcjach może da się to zmienić. (ale raczej nie , bo jak patrzyłem z poziomu gry , to nie było takiej możliwości , ale nie byłem jeszcze w menu głównym, kto to wie) Także może po kilku latach , ktoś ma jakieś przemyślenia i mógłby się podzielić, najbardziej interesują mnie opinie osób ,które grę ukończyły i ich ostateczna ocena , przeglądając IGN  i inne tego typu portale , zdania są podzielone,na PSX Extreme ,też mało ludzi się wypowiedziało. Więc jak ktoś jeszcze tu zagląda może coś wyskrobie , tymczasem idę jeszcze trochę pograć ,bo już późno ,a rano trzeba wstać.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.