Skocz do zawartości

Jeż Jerzy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzalem zwiastun z kamienna twarza. Moze gdybym mial 13 lat to bym sie pokladal ze smiechu :/ Jak zawsze w polskich komediach humor po najmniejszej linii oporu. Wow, rozmawia z brzydka prostutka z meskim glosem i nakrywa go dziewczyna, czuje sie jakbym ogladal sitcom z lat 80 :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

okej byłem, widziałem i...

 

To jest słabe jak cholera, nudne, byle jaka fabuła, cała historyjka ledwo się kupy trzyma. Podczas oglądania miałem takie wrażenie jakby twórcy nie mogli się zdecydować co dalej ma się dziać. Poza tym jest swojsko. Momentami aż za bardzo, byle tylko było ch.ujku.rwaci.pa. Humor słaby, momentami sięga dna i chyba tylko przez to że jest taki żenujący zaśmiałem się kilka razy. Oczywiście leci kilka fajnych tekstów, do tego fajna kreska, no ale to nie ratuje tego filmu.

 

krótko mówiąc słabe, szkoda kasy na bilet

 

4/10

Odnośnik do komentarza

No ja też widziałem i nawet ok. Ogólnie to wiadomo czego się spodziewać, jest wulgarnie i obrzydliwie, co dla mnie akurat nie jest wadą.

Fabuła rzeczywiście marna, ale była tylko pretekstem do wprowadzenia na scenę bohaterów, z których zdecydowanie najciekawsi są łysi, chętnie używający bejsbola i popijający w nocy kakao zrobione przez mamę.

Poza tym film dobrze pokazuje dzisiejszą Polskę, wiadomo, jest to wszystko przesadzone, ale gdy się nad tym zastanowić wcale nie tak bardzo, tutaj duży plus. Co mi się jeszcze spodobało, to kilka rzeczywistych miejscówek z Warszawy i parę prawdziwych produktów fajnie wyglądających w animacji (Burn na stoliku, Fiat Grande Punto nauki jazdy, Kia cee'd policji).

Czy warto? Obejrzeć w zabawowym towarzystwie na pewno, iść do kina można, ale najlepiej korzystając z promocji (puszka Axe = bilet do Multikina na JJ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...