Jump to content

Matura ustna z języka polskiego 2011


PITER-POL

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Jestem czytelnikiem PSX EXTREME od 96 numeru. Pierwszy raz dostałem numer w swoje ręcę, poprzez złamanie nogi i zakup numeru (przypadkowo) w kiosku. Obecnie przygotowuję się do matury. Mój temat został zatwierdzony przez komisję maturalną.

 

Specyfika gier video. Scharakteryzuj poetykę gier oraz określ ich związek z innymi formami wypowiedzi artystycznej.

 

Przygotowuję informację z magazynu PSX EXTREME oraz bibliografię. Prosiłbym o wszelkie wskazówki dotyczące tematu oraz podanie najlepszych książek do ułożenia wypowiedzi oraz przeczytania. Na temat podanej bibliografii oraz omawianego tematu, komisja będzie mogła zadać mi pytania. Temat jest dla mnie bardzo ważny, ze względu na moje hobby oraz pokazanie, że gry nie są tylko "stratą czasu".

 

Nauczyciele uważają, że jest do bardzo dobry, ciekawy i nowy temat maturalny, ale wymaga dużej wiedzy i zaangażowania z mojej strony.

  • Downvote 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Mam już przygotowaną część bibliografii, ale mam pewien problem. Wyciąłem kilkadziesiąt stron z PSX EXTREME. Są to głównie recenzje oraz artykuły. Czy jest możliwość, abym otrzymał od Państwa numery PSX EXTREME do podanych artykułów. Nie mam czasu na szukanie ze stosu magazynów. Wiem, że za dawnych czasów była możliwość wyszukania recenzji, czy tekstu w internecie...

Proszę o szybką pomoc, BIBLIOGRAFIĘ MUSZĘ UZUPEŁNIĆ DO JUTRA!!!!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...