Jump to content

PITER-POL

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Reputation

-1 Zła

About PITER-POL

 • Birthday 05/28/1992

Kontakt

 • GG:
  10171870

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  BANNED_USER
 • PSN ID:
  PITER-POL
 1. Witam serdecznie, Chciałbym w mojej pracy rocznej uwzględnić drobny szczegół dotyczący powstawani PlayStation Home, jako gry. Aby to zrobić musze posiadać imię oraz nazwisko autora. W przypisie jest tylko informacja [Wajper, feat. Ben Rhoades & TheFarm51]. Zależy mi na "Etapy tworzenia gry", te 5 podpunktów. Czy ktoś wie jak Wajper ma na imię i nazwisko? Pozdrawiam i dziękuję
 2. Jeszcze brakuje mi numerów do danych artykułów. np. "Gamifikacja: życie, jak gra wideo" Pana Michała Mazura. Czy jest możliwość, abym do rana otrzymał te informacje? Numer PSX EXTRME jest podany, ale rok niestety już nie...spróbuje poszukać... + Dodał MODERATOR Naucz się korzystać z funkcji EDYTUJ
 3. Mam już przygotowaną część bibliografii, ale mam pewien problem. Wyciąłem kilkadziesiąt stron z PSX EXTREME. Są to głównie recenzje oraz artykuły. Czy jest możliwość, abym otrzymał od Państwa numery PSX EXTREME do podanych artykułów. Nie mam czasu na szukanie ze stosu magazynów. Wiem, że za dawnych czasów była możliwość wyszukania recenzji, czy tekstu w internecie... Proszę o szybką pomoc, BIBLIOGRAFIĘ MUSZĘ UZUPEŁNIĆ DO JUTRA!!!!
 4. Mam już przygotowaną część bibliografii, ale mam pewien problem. Wyciąłem kilkadziesiąt stron z PSX EXTREME. Są to głównie recenzje oraz artykuły. Czy jest możliwość, abym otrzymał od Państwa numery PSX EXTREME do podanych artykułów. Nie mam czasu na szukanie ze stosu magazynów. Wiem, że za dawnych czasów była możliwość wyszukania recenzji, czy tekstu w internecie... Proszę o szybką pomoc, BIBLIOGRAFIĘ MUSZĘ UZUPEŁNIĆ DO JUTRA!!!!

  1. Show previous comments  3 more
  2. TyskiPL

   TyskiPL

   Mr.Blue on może mieć tak samo jak ja - rozkaz oddania tego dla polonistki do sprawdzenia.

  3. misika

   misika

   Było zacząć wcześniej...

  4. scuff

   scuff

   >Wyciąłem kilkadziesiąt stron PSX EXTREME.

    

   ...blasphemy!

 5. Mam już przygotowaną część bibliografii, ale mam pewien problem. Wyciąłem kilkadziesiąt stron z PSX EXTREME. Są to głównie recenzje oraz artykuły. Czy jest możliwość, abym otrzymał od Państwa numery PSX EXTREME do podanych artykułów. Nie mam czasu na szukanie ze stosu magazynów. Wiem, że za dawnych czasów była możliwość wyszukania recenzji, czy tekstu w internecie... Proszę o szybką pomoc, BIBLIOGRAFIĘ MUSZĘ UZUPEŁNIĆ DO JUTRA!!!!
 6. Witam wszystkich serdecznie. Jestem czytelnikiem PSX EXTREME od 96 numeru. Pierwszy raz dostałem numer w swoje ręcę, poprzez złamanie nogi i zakup numeru (przypadkowo) w kiosku. Obecnie przygotowuję się do matury. Mój temat został zatwierdzony przez komisję maturalną. Specyfika gier video. Scharakteryzuj poetykę gier oraz określ ich związek z innymi formami wypowiedzi artystycznej. Przygotowuję informację z magazynu PSX EXTREME oraz bibliografię. Prosiłbym o wszelkie wskazówki dotyczące tematu oraz podanie najlepszych książek do ułożenia wypowiedzi oraz przeczytania. Na temat podanej bibliografii oraz omawianego tematu, komisja będzie mogła zadać mi pytania. Temat jest dla mnie bardzo ważny, ze względu na moje hobby oraz pokazanie, że gry nie są tylko "stratą czasu". Nauczyciele uważają, że jest do bardzo dobry, ciekawy i nowy temat maturalny, ale wymaga dużej wiedzy i zaangażowania z mojej strony.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.