Skocz do zawartości

PES 2011 kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wymieniłem Fifę 11 na PES 2011 i po pierwszym odpaleniu - szok.

Nie ma polskiej ligi. Potem następny - liga angielska. Na szczęście jest Man Utd, ale gdzie reszta drużyn? Czuję się jakbym odpalił PES z PS2 :)

Teraz zaczną się pytania:

- czy na X360 (nieprzerobiony) są jakieś patche, które zmieniają nazwy i herby drużyn (tak jak za czasów PS2)? Szukałem na googlach i nic takiego nie znalazłem. Jeśli coś takiego nie istnieje to:

- czy jest jakaś stronka, na której wszystkie drużyny są spisane tak by ręcznie im nazwy pozmieniać?

- czy da się jakoś ustawić, by w trybie Become a Legend sterować całą drużyną, a nie tylko stworzonym zawodnikiem (tak jak w Fifie)?

I to by było na tyle w obecnej chwili. Jakby coś jeszcze zauważę to dopiszę, bo póki co to 3 mecze dopiero rozegrałem :P

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Wymieniłem Fifę 11 na PES 2011 i po pierwszym odpaleniu - szok.

Nie ma polskiej ligi. Potem następny - liga angielska. Na szczęście jest Man Utd, ale gdzie reszta drużyn? Czuję się jakbym odpalił PES z PS2 :)

Teraz zaczną się pytania:

- czy na X360 (nieprzerobiony) są jakieś patche, które zmieniają nazwy i herby drużyn (tak jak za czasów PS2)? Szukałem na googlach i nic takiego nie znalazłem. Jeśli coś takiego nie istnieje to:

- czy jest jakaś stronka, na której wszystkie drużyny są spisane tak by ręcznie im nazwy pozmieniać?

- czy da się jakoś ustawić, by w trybie Become a Legend sterować całą drużyną, a nie tylko stworzonym zawodnikiem (tak jak w Fifie)?

I to by było na tyle w obecnej chwili. Jakby coś jeszcze zauważę to dopiszę, bo póki co to 3 mecze dopiero rozegrałem :P

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

 

1. Nie ma patchy niestety

2. Pewnie są takie stronki. google

3. Nie da się. Become a Legend to gra jednym typkiem

 

PES jest biedny jeśli chodzi o licencje.

Odnośnik do komentarza

No na nieprzerobiona konsole patchy nie ma sensu wgrywac, a sa bo widzialem kilka, ale juz option file jak najbardziej. I masz wtedy wszystko oryginalne (nazwy, herby) a i czesto jakas lige dodatkowa (Bundeslige mp., moze polska Supearekstraklasa tez jest, nie szukalem specjalnie).

 

Poszukaj na http://www.pes-patch.com/category/pes-2011-xbox, badz forum pesgaming.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...